Zamknij
REKLAMA

Impreza przy ognisku wypaliła i szczytny cel osiągnięto! Chłopaki, brawo!

09:28, 30.09.2019 | DT
Skomentuj
Od lewej: Adam i Tomek, nagrywający VLOG-a z przebiegu charytatywnej akcji
REKLAMA

Witajcie w ten deszczowy poniedziałek! Co by nie było tak ponuro, spróbujemy, aby uśmiech zagościł dziś na Waszych twarzach. Robi się od razu optymistyczniej, kiedy dowiadujemy się o takich inicjatywach wśród młodych ludzi. Poznajecie tych gości ze zdjęcia? Jeśli ktoś nie kojarzy, to spieszymy z przedstawieniem - nasi krajanie: Adam Pomoryn i Tomek Krzyżański. Dostaliśmy info na skrzynkę z prośbą o nagłośnienie pewnej charytatywnej akcji, którą wymyślił na 'spontanie' Tomek z kumplami, a która nosi tytuł ''Projekt Y". 

O całym przedsięwzięciu w skrócie napisał Adam na 'fejsie'.

Zakupy przebiegły sprawnie. Karma o wadze ciężkiej plus smycze i obroże pojechały do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie, a kosmetyki trafiły do płońskiego domu dziecka. I fantastycznie :-)

Tomek już wpadł na pomysł zorganizowania zimowej edycji charytatywnego 'Projektu Y'. Kto wie, może będzie to wspomniany przez niego biletowany ciągnikowy kulig... Kto chętny - niech dołącza! Liczy się dobry pomysł i chęci, w sumie niskie koszty organizacji eventu, a satysfakcja z pomocy innym murowana i bezcenna. A teraz załączamy VLOG-a z przebiegu akcji chłopaków o wielkim serduchu :-) 

Aaa, byśmy zapomnieli - jest apel - łapki w górę pod tym filmem, wystarczy około 5 tysięcy ;-) 

(DT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Mariusz Mariusz

10 1

Fajni młodzi uśmiechnięci ludzie z dużym poczuciem humoru o Wielkich Sercach robiący Mega Wielka robote... Wielkie Brawa Panowie... ???️Czekam na kolejne edycje... ???️ 10:30, 30.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CzytelnikWyborczejCzytelnikWyborczej

1 0

Skandal, to nie może być prawda! Przecież tu nigdy nie dzieje się nic dobrego i nie ma dobrych ludzi!!! 17:31, 02.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA