Burmistrz Andrzej Pietrasik podpisał dziś umowę z firmą Energa Oświetlenie Sp. z o.o. na zakup i montaż dekoracji świątecznych - przekazuje Urząd Miasta w Płońsku.

Do Mikołajek świąteczne iluminacje świetlne pojawią się na Rondzie Solidarności, Rondzie Wyszyńskiego, Rondzie Konstytucji 3-go Maja, Rondzie Grobickiego oraz ponad 30 latarniach przy ul. Grunwaldzkiej, Warszawskiej, Przejazd i Placu 15-go Sierpnia.
- Umowa opiewa na, ustaloną zgodnie z prawem zamówień publicznych, kwotę 69 458,34 zł - informuje płoński ratusz.

112311:28, 22.10.2025
Tak właściwie to mieszkańcom nic więcej nie jest potrzebne , świecidełka w sam raz,
Zniesmaczona12:48, 22.10.2025
Dzięki nowemu oświetleniu lepiej będzie widać zaniedbaną zieleń, która domaga się pielęgnacji, wszechobecnych śmieci, chyba że spadnie śnieg i wszystko przykryje. Dlaczego nikt o tym nie myśli.
dla ciemnogrodu14:24, 22.10.2025
o jasnośc zapanuje we łbach ciemniaków, a nie zapomnijcie o luminacji gołąbka pokoju w gazie na mazowieckiej, niech mu sie korona świeci, i na błogosłąwionej głowce benka guriona w rynku także świeci światełkiem pokoju w gazie i światełko niech zaświeci się oraz zapewne wzdłuż rzeki płonki o śluzy na poświętnem aż do ostatniego mostu na obwodnicy zachodniej gdyż jasność wiekuista niechaj nam swieci!!!
Spacerowicz 14:50, 22.10.2025
A kawałek chodnika przy placu zabaw Warszawska/Wojska Polskiego nadal jak po bombardowaniu.
Tyt 18:51, 22.10.2025
Niech tam radzie miasta nie umknie data 14 grudnia oby nie zapomnieli świecznika zapalić
ja18:56, 22.10.2025
Chyba 13
Do ja19:10, 22.10.2025
Jednak 14 grudnia
pietras pejsaty14:58, 24.10.2025
szmaciarze światełka zamawiają a miasto zalane bo KUNDLE Z MIASTA studzienek nie przetkali , festiwal żydła organizują a studzienki zatkane, wy szmaciarze zasrane!!! pisowsko platforskie gnidy, wypier da lać z mojego miasta łachy przebrzydłe!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Dyżurny samowolnie opuścił posterunek w Raciążu
Szuszyło mie a nawet wętylatoru nam nie dali na upał!!
Toja
10:27, 2026-06-22
Zderzenie busa z motocyklem na DK62 w Goławinie
Zapier#alałem szybko, ale bezpiecznie. Patrzta bo motury są wszendzie, wy nędzni puszkarze.
Wyścigowiec
08:46, 2026-06-22
Starostwo w Płońsku ma rzecznika prasowego
Co teraz robi kasjerka z Banku w Sochocinie co ukradła 2.3 mln?
Darek
15:01, 2026-06-21
Starostwo w Płońsku ma rzecznika prasowego
SKANDAL, BEZCZELNOŚĆ !
CIEKAWSKI
12:25, 2026-06-21