Jednym z głównych punktów piątkowego wydarzenia było spotkanie młodych płońszczan ze św. Mikołajem [fot.: Marta Jankowska]
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1387"}
::news{"type":"see-also","item":"20389"}
szofer00:14, 07.12.2024
Wszystko fajnie tylko zabrakło służb żeby patrolować pobliskie osiedla . Rynek zamknięty a objazd przez wedelki koszmar . Ludzie samochód to nie rower trochę myślenia przy parkowaniu .Szczytem głupoty jest robienie takich imprez w centrum miasta w piątek . Całe miasto zakorkowane . Jest tyle miejsc gdzie w spokoju i bez utrudniania nikomu życia można taką imprezę zorganizować tym bardziej że tłumów wielkich nie było
.....10:05, 07.12.2024
Mikołaj w prezencie dostarczył WC?
Rynek17:35, 07.12.2024
tętni życiem. Dzieci zadowolone, choinka piękna!
...18:30, 09.12.2024
Może i piękna ale jaka droga .A miasto powoli wymiera
ISLAMIYA15:40, 08.12.2024
mikołaj nie istnieje
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zderzenie busa z motocyklem na DK62 w Goławinie
Zapier#alałem szybko, ale bezpiecznie. Patrzta bo motury są wszendzie, wy nędzni puszkarze.
Wyścigowiec
08:46, 2026-06-22
Starostwo w Płońsku ma rzecznika prasowego
Co teraz robi kasjerka z Banku w Sochocinie co ukradła 2.3 mln?
Darek
15:01, 2026-06-21
Starostwo w Płońsku ma rzecznika prasowego
SKANDAL, BEZCZELNOŚĆ !
CIEKAWSKI
12:25, 2026-06-21
„Najważniejsze, żeby odzyskać dom”. Dramat rodziny z ok
Byli ubezpieczeni ?
C IEKAWSKI
12:24, 2026-06-21