Zamknij
REKLAMA

Pracowniczka stacji benzynowej pojechała ze złodziejami paliwa...

12:33, 24.02.2021 | RED
Skomentuj
REKLAMA

Płońscy policjanci zatrzymali dwóch złodziei paliwa, którzy uciekali niedopuszczonym do ruchu oplem z założonymi kradzionymi tablicami rejestracyjnymi. Sprawców śledziła czujna pracownica stacji paliw. Obaj przyznali się do kradzieży blisko 100 litrów oleju napędowego. Zostali ukarani.

Wczoraj po godz. 12 dyżurny płońskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży paliwa na jednej ze stacji paliw na terenie gminy Baboszewo.

- Jak wynikało ze zgłoszenia, dwaj mężczyźni, którzy przyjechali osobowym oplem, zatankowali blisko 100 litrów oleju napędowego do baniek znajdujących się w bagażniku. Sprawcy nie zapłacili za paliwo i w pośpiechu odjechali. Czujna pracownica stacji pojechała za złodziejami i zadzwoniła po policję, informując na bieżąco, w którym kierunku jedzie - relacjonuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

Policjanci zauważyli wskazanego opla na ul. Młodzieżowej w Płońsku. - Kierowca auta nie zwracał uwagi na to, że za nim jedzie radiowóz i zatrzymał się dopiero, gdy drugi, na ul. Sienkiewicza, zajechał mu drogę. Okazało się, że oplem kieruje 25-latek z Nowego Dworu Mazowieckiego. Policjanci ustalili, że młody mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów. Razem z nim podróżował 19-latek - dodaje oficer prasowy płońskiej policji.

Jak dowiadujemy się, w bagażniku opla policjanci znaleźli bańki z paliwem, a pod wycieraczką przy fotelu pasażera tablice rejestracyjne, które po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazały się być kradzione. W czasie kradzieży paliwa były one założone do opla, a podczas ucieczki zmienione na niemieckie.

- Młodzi mężczyźni zostali przewiezieni do płońskiej komendy celem wykonania dalszych czynności z ich udziałem, a auto, którym jechali, zostało odholowane na strzeżony parking. Mundurowi ustalili, że opel nie jest w ogóle dopuszczony do ruchu, nie jest zarejestrowany w Polsce i nie posiada przeglądu technicznego ani ubezpieczenia - kontynuuje policjantka. - Skradzione paliwo zostało w całości odzyskane, a obaj sprawcy przyznali się do kradzieży. Policjanci nałożyli na nich wysokie mandaty karne. 25-latek wkrótce odpowie również za niestosowanie się do wyroku sądu. Grozi mu do 5 lat więzienia - kończy podkom. Drężek-Zmysłowska.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

ZzKasiaZzKasia

8 12

Pojechała ze złodziejami by przeżyć dreszczyk emocji? Kobiety lubią łobuzów. 13:24, 24.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Fan BMWFan BMW

3 13

Tylko jedna marka się nadaje do akcji. Chyba nie muszę mówić ktura. Pozdro dla wszystkich dobrych chłopaków. Kółko gleba nic więcej nie trzeba. Nara 13:44, 24.02.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

HahaHaha

11 3

Brak Mózgu Wskazany :) 14:13, 24.02.2021


pplkpplk

7 1

NDM - wylęgarnia wszelkiego dziadostwa .... 08:41, 25.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%