Zamknij
REKLAMA

Nikt nie spodziewał się, że dojdzie aż do takiej tragedii. Co wynika z listu pożegnalnego 72-latki?

10:38, 08.04.2020 | DT
Skomentuj
- Będziemy na pewno szukać motywu zabójstwa we wsi w gminie Naruszewo - mówi prokurator Magdalena Sawicka
REKLAMA

Do tego rodzinnego dramatu doszło we wsi Nowe Naruszewo, gdzie mieszkało rodzeństwo - on miał 67 lat, ona 72...

- Potwierdziliśmy na miejscu, że w budynku gospodarczym doszło do zabójstwa mężczyzny, na strychu budynku mieszkalnego ujawniono z kolei zwłoki kobiety, która popełniła samobójstwo przez powieszenie - podaje Magdalena Sawicka, z-ca prokuratora rejonowego w Płońsku. - Na zwłokach 67-latka były liczne rany kłute. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że zabójstwa dokonała jego siostra.

Jak dowiadujemy się, starsza kobieta zostawiła list pożegnalny, w którym przyznała się do zabójstwa brata. - Z listu wynika, że miała dość wspólnego życia z nim pod jednym dachem - od jakiegoś czasu rodzeństwo bowiem mieszkało razem. Nie wiemy dokładnie, co tam się działo. Mogło dochodzić do jakiś nieporozumień, bo z relacji sąsiadów i rodziny wynikało, że ich relacje nie były łatwe. Jednak generalnie nikt nie spodziewał się, że w oparciu o to dojdzie aż do takiej tragedii - kontynuuje prokurator Sawicka.

[ZT]5044[/ZT]

- Na środę zaplanowano sekcje zwłok rodzeństwa. W oparciu o ich wyniki będziemy dalej ustalać jak przebiegały te zdarzenia, i co tam się dokładnie stało. Może były też inne pobudki, które kierowały 72-latką, ale potrzebujemy jeszcze czasu, aby spróbować to ustalić - dodaje prokurator.

Jak dowiedzieliśmy się, rodzeństwo miało jeszcze jednego brata. Prokuratura Rejonowa w Płońsku na razie nie ma z nim kontaktu, ale nie wyklucza, że na dalszym etapie sprawy jego zeznania będą konieczne.

(DT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

radiosłuchaczkaradiosłuchaczka

3 8

Bożusie Nazaeretański, ona bała się śmierci koronywirusa przez uduszenie 20:22, 08.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA