Zamknij
REKLAMA

W ręce policji wpadło dwoje młodych płońszczan. Narkotyki w szafce i pod materacem...

12:49, 04.02.2020 | RED
Skomentuj Zabezpieczone przez płońskich policjantów narkotyki [Foto: KPP w Płońsku]
REKLAMA

Kryminalni z Płońska zatrzymali dwoje młodych ludzi podejrzewanych o posiadanie narkotyków i handel nimi. Od 21-latka i jego 19-letniej koleżanki mundurowi zabezpieczyli w sumie ponad 40 gramów środków odurzających. Kobiecie grozi do 3, a mężczyźnie do 10 lat więzienia!

- Płońscy kryminalni, działając operacyjnie, ustalili dwoje mieszkańców Płońska, którzy mogą posiadać narkotyki i sprzedawać je innym osobom. Z informacji mundurowych wynikało, że środki odurzające w swoim miejscu zamieszkania przechowuje 21-letni płońszczanin. W sprzedaży narkotyków innym osobom miała mu pomagać 19-letnia dziewczyna - podaje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowejj Policji w Płońsku. - W czasie przeszukania mieszkania młodego mężczyzny policjanci znaleźli ukryte w jednej z szafek regału oraz pod materacem łóżka plastikowe i metalowe pojemniki z różnymi substancjami. Zabezpieczonych zostało przez nich 19 torebek foliowych z białym proszkiem, 5 „strunówek” i 2 foliowe torebki z suszem roślinnym, a także waga elektroniczna i mały młynek - wymienia oficer prasowy płońskiej policji. - Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana o łącznej wadze blisko 40 gramów. 

Jak dowiadujemy się, zatrzymany 21-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i 4 zarzuty związane ich z udzielaniem w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu kara do 10 lat więzienia. 19-latka usłyszała zarzut udzielania narkotyków innym osobom, za co grozi jaj do 3 lat pozbawienia wolności. 

Sprawa ma charakter rozwojowy.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (7)

Wielki WezyrWielki Wezyr

1 0

A gdzie jest te 5 komentarzy ja się pytam 17:52, 13.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DilerDiler

0 0

Płońsk jest zaćpany na potęgę i nikt i nic tego nie zmieni . 20:42, 24.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA