Zamknij
REKLAMA

W ręce policji wpadło dwoje młodych płońszczan. Narkotyki w szafce i pod materacem...

12:49, 04.02.2020 | RED
REKLAMA
Skomentuj
Zabezpieczone przez płońskich policjantów narkotyki [Foto: KPP w Płońsku]

Kryminalni z Płońska zatrzymali dwoje młodych ludzi podejrzewanych o posiadanie narkotyków i handel nimi. Od 21-latka i jego 19-letniej koleżanki mundurowi zabezpieczyli w sumie ponad 40 gramów środków odurzających. Kobiecie grozi do 3, a mężczyźnie do 10 lat więzienia!

- Płońscy kryminalni, działając operacyjnie, ustalili dwoje mieszkańców Płońska, którzy mogą posiadać narkotyki i sprzedawać je innym osobom. Z informacji mundurowych wynikało, że środki odurzające w swoim miejscu zamieszkania przechowuje 21-letni płońszczanin. W sprzedaży narkotyków innym osobom miała mu pomagać 19-letnia dziewczyna - podaje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowejj Policji w Płońsku. - W czasie przeszukania mieszkania młodego mężczyzny policjanci znaleźli ukryte w jednej z szafek regału oraz pod materacem łóżka plastikowe i metalowe pojemniki z różnymi substancjami. Zabezpieczonych zostało przez nich 19 torebek foliowych z białym proszkiem, 5 „strunówek” i 2 foliowe torebki z suszem roślinnym, a także waga elektroniczna i mały młynek - wymienia oficer prasowy płońskiej policji. - Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana o łącznej wadze blisko 40 gramów. 

Jak dowiadujemy się, zatrzymany 21-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i 4 zarzuty związane ich z udzielaniem w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu kara do 10 lat więzienia. 19-latka usłyszała zarzut udzielania narkotyków innym osobom, za co grozi jaj do 3 lat pozbawienia wolności. 

Sprawa ma charakter rozwojowy.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (7)

Wielki WezyrWielki Wezyr

1 0

A gdzie jest te 5 komentarzy ja się pytam 17:52, 13.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DilerDiler

0 0

Płońsk jest zaćpany na potęgę i nikt i nic tego nie zmieni . 20:42, 24.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone