Zamknij
REKLAMA

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... Trwają poszukiwania 65-latka z Kołozębia

10:52, 11.12.2019 | info KPP w Płońsku
Skomentuj Poszukiwany Andrzej Marian Cichocki
REKLAMA

Płońska policja poszukuje 65-letniego Andrzeja Mariana Cichockiego, zamieszkałego we wsi Kołoząb w gminie Sochocin, pow. płoński. Mężczyzna 30 listopada br.  wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.

Andrzej Marian Cichocki, wyszedł z domu około godz. 12. Zaniepokojona nieobecnością mężczyzny rodzina 3 grudnia zawiadomiła płońską policję. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Od chwili zgłoszenia trwa akcja poszukiwawcza, w którą, poza policjantami, zaangażowane są również inne służby i okoliczni mieszkańcy. Policjanci sprawdzają każdą informację dotyczącą zaginionego. 

Zaginiony ma 164cm wzrostu, jest otyły, ma krótkie, siwe włosy i niebieskie oczy.  W chwili wyjścia z miejsca zamieszkania ubrany był w ciemnoszare spodnie dresowe, brązowy zasuwany sweter, czarną polarową kurtkę, buty robocze gumofilce i czarną czapkę z siwym paskiem.

W sobotę, 7 grudnia w miejscowości Bolęcin na brzegu rzeki Wkra członkowie rodziny znaleźli buty oraz czapkę, które rozpoznali jako należące do zaginionego. Dyżurny płońskiej komendy na miejsce skierował policjantów oraz 5 zastępów straży pożarnej. Strażacy przy użyciu łodzi przeczesywali rzekę. Sprawdzony został również przyległy teren, lasy, łąki. Niski poziom wody uniemożliwił pracę nurkowi i użycie sonaru. Zaginionego nie odnaleziono.

W związku z powyższym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania nie doprowadziły do ustalenia jego miejsca pobytu, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego Andrzeja Mariana Cichockiego o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:

  • Oficer dyżurny KPP w Płońsku (0-23 662-15-00), 
  • Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego).
(info KPP w Płońsku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Szwagier Szwagier

0 0

Choroba zniszczyła tak poczciwego człowieka. 19:56, 11.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ObywatelObywatel

2 1

A policja coś robi,aby go znaleźć???? Może trochę więcej zaangażowania! Gdzie pies trąpiący? Państwo w państwie normalnie.... 15:52, 14.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA