Zamknij
REKLAMA

Policjanci, strażacy i rodzina szukają mieszkańca Kołozębia! Nad Wkrą znaleziono jego rzeczy

13:12, 07.12.2019 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie z sobotniej akcji poszukiwawczej [Foto: OSP Sochocin]

Na szerszą skalę została wszczęta akcja poszukiwawcza około 60-letniego mieszkańca Kołozębia w gminie Sochocin, po tym jak jego rodzina znalazła w okolicy Bolęcina nad Wkrą buty oraz czapkę zaginionego mężczyzny. 

- Zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca wsi Kołoząb otrzymaliśmy we wtorek. Wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z rodzin - mówi nam podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. 

W sobotę rodzina znalazła nad Wkrą rzeczy należące do poszukiwanego. Do akcji włączono jednostki strażackie. Trzeba będzie przeszukać koryto rzeki. - Czapkę i buty znaleziono ok. dwóch kilometrów od miejsca zamieszkania tego mężczyzny. Policjanci wespół ze strażakami intensywnie przeczesują okolicę, gdzie może znajdować się zaginiony - dodaje oficer prasowy płońskiej policji. 

Jak podaje OSP Sochocin, dzisiejsze działania poszukiwawcze zostały przeprowadzone od miejscowości Bolęcin do miejscowości Sobieski wzdłuż brzegu rzeki oraz na wodzie. W akcji brały również udział jednostki OSP Kołoząb, OSP Drożdżyn, OSP Idzikowice, OSP Kępa, JRG Płońsk oraz policja. Jak na razie poszukiwania nie przyniosły efektów. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ColaCola

6 7

Mamy sobotę koleś wyszedł z domu we wtorek napewno go znajdą. 15:18, 07.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone