Zamknij
REKLAMA

Ewakuacja w płońskiej SP nr 2. Alarmy bombowe powtarzają się w tych samych miejscach

10:25, 08.05.2019 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj
Chwilę po godzinie 9 na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku [Foto: DT]

Dziś rano dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku podjęła decyzję o ewakuacji ponad 250 uczniów w związku z alarmem bombowym. Informacja o rzekomym zagrożeniu dotarła do placówki e-mailem. Zaraz też pod szkołą pojawiły się służby mundurowe - policjanci i strażacy. 

Jak okazuje się, to jeszcze nie koniec akcji z rozsyłaniem e-maili o podłożonych ładunkach wybuchowych. W środę do policji dotarły kolejne zgłoszenia, m.in. z podstawówki przy Szkolnej, gdzie maturę zdają absolwenci liceum dla dorosłych. - Maila o alarmie bombowym otrzymał dyrektor szkoły dla dorosłych i poinformował mnie o tym. Zgłosiłam ten fakt do właściwych służb stąd wynikła ewakuacja - informuje naszą redakcję Bożena Dzitowska, dyrektor SP nr 2 w Płońsku. 

Jak mówi podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku, policjanci sprawdzili obiekt i niczego niebezpiecznego nie znaleźli. Uczniowie wrócili do szkolnych ławek. 

Dziś też podobne zgłoszenia docierały ponownie z placówek w Czerwińsku, Nowym Mieście (zarządzono ewakuację) oraz płońskiego Zespołu Szkół nr 2. Wszystkie alarmy okazały się fałszywe. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone