Na sygnale

Zamknij
INFORMACJE

Dodaj komentarz

Ruszyła akcja ''Trzeźwość lokalnie''

RED 10:31, 08.12.2025 Aktualizacja: 10:34, 08.12.2025
9 Ruszyła akcja ''Trzeźwość lokalnie'' fot.: canva/zdjęcie ilustracyjne/redakcja

W poniedziałek, 8 grudnia, na drogach Mazowsza rozpoczęły się wzmożone działania policji w ramach akcji „Trzeźwość lokalnie”. 

Funkcjonariusze ruchu drogowego, wspierani przez policjantów z prewencji oraz dzielnicowych, będą intensywnie kontrolować kierujących pojazdami. Celem jest przebadanie jak największej liczby kierowców i wyeliminowanie z ruchu tych, którzy zdecydowali się prowadzić po alkoholu.

- Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach regionu oraz przypomnienie kierowcom o konsekwencjach prawnych związanych z jazdą w stanie nietrzeźwości. Policja informuje, że prowadzenie pojazdu po alkoholu grozi karą do trzech lat pozbawienia wolności, sądowym zakazem prowadzenia pojazdów oraz wysoką grzywną. Kontrole będą prowadzone przez całą dobę, zarówno na głównych arteriach komunikacyjnych, jak i na mniejszych, lokalnych drogach. Policja podkreśla, że każdy kierowca może zostać poddany badaniu trzeźwości - przekazuje nadkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku. 

Wsiadając za kierownicę po alkoholu, ryzykujemy nie tylko własne życie, ale także życie innych uczestników ruchu. Dlatego policjanci apelują o odpowiedzialność i rozwagę. Trzeźwość za kierownicą to klucz do bezpieczeństwa na drogach.

(RED)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (9)

TediTedi

6 0

Moim skromnym zdaniem bardzo dobra akcja, ale zeby miała sens i mozliwosc wyeliminowania jak najwiecej nietrzezwych kierowcow nie powinno sie wczesniej o niej informowac.

10:50, 08.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

mirandamiranda

2 1

najpierw niech sprawdza siebie czy trzeźwe , obwodnica zachodnia PAMIĘTAMY !

14:24, 08.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Słusznie Słusznie

3 0

I na tiry jadące przez miasto prosimy zwracać uwagę. Pozdrawiam

14:35, 08.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

WojtekWojtek

1 0

Dużo strażaków z PsP dorabia sobie na tirach bo robią 7 razy w mies. Po 24 h ,po nocy wyspani wsiadają do tirów, niech policja ich nie poucza,bo zabierają prace innym

20:40, 08.12.2025

CiekaweCiekawe

3 0

czy policja też będzie jeździć po ciemku bez świateł za samochodami czekając czy przekroczą prędkość w zabudowanym tak jak praktykowali to ostatnio ?

15:11, 08.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Rowerzysta Rowerzysta

1 0

Znowu TIRy pokazały się przez miasto proszę o kontrolę

15:21, 08.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MikiMiki

1 0

Dużo strażaków z PsP dorabia sobie na tirach bo robią 7 razy w mies. Po 24 h ,po nocy wyspani wsiadają do tirów, niech policja ich nie poucza,bo zabierają prace

20:42, 08.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pekaes od truflaPekaes od trufla

0 0

*%#)!&

21:15, 08.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%