Fotorelacje

Zamknij
10:12, 27.09.2016
W mocno okrojonym składzie odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej w Płońsku zwołana w związku z otwarciem części B ratusza. Ostatnie cięcie na wstędze należało do burmistrza Andrzeja Pietrasika i przewodniczącego rady Henryka Zienkiewicza. XI Dni Patrona Miasta św. Michała Archanioła połączono z wyświęceniem i otwarciem drugiej części urzędu miasta. W uroczystościach nie wzięli udziału solidarnie radni opozycyjni, którzy jeszcze podczas wrześniowych obrad zapowiadali, konkretnie dwoje z nich, że na wydarzeniu nie będą.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień II
zobacz fotorelację
Rozbiegane Królewo na Dzień Dziecka
zobacz fotorelację
Mazowieckie Dni Rolnictwa - dzień I
zobacz fotorelację
Druhowie OSP ruszyli na pomoc Malwince
zobacz fotorelację
Moc atrakcji dla najmłodszych w Raciążu
zobacz fotorelację
Świętowali mieszkańcy gminy Raciąż
zobacz fotorelację
Dzień Hamburgera w Sochocinie
zobacz fotorelację
Otwarcie Szkoły Rodzenia w Płońsku
zobacz fotorelację
Ogrody znów zakwitły z Nadleśnictwem Płońsk
zobacz fotorelację
Sentymentalna wystawa w Płońsku
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz