Zamknij
REKLAMA

Wspaniałe, niezapomniane chwile na studniówce ZS w Raciążu [FOTO]

19:51, 09.02.2020 | Dawid Ziółkowski
Skomentuj
Zabawa na parkiecie była fantastyczna! [Foto: D. Ziółkowski]
REKLAMA

8 lutego uczniowie klas III A i III B Liceum Ogólnokształcącego, a także klas IV w specjalizacji Technik Żywienia i Technik Informatyk z Zespołu Szkół w Raciążu bawili się na studniówce, rozpoczynającej odliczanie symbolicznych 100 dni do matury.

Bal studniówkowy odbył się w „Karczmie Retro” w Kraszewie Gaczułtach, a tradycyjne słowa „Poloneza czas zacząć” wypowiedziała dyrektor szkoły, Dorota Rubinkowska.

Uczennice w efektownych sukniach i uczniowie w idealnie dobranych garniturach prezentowali się podczas tego symbolicznego tańca znakomicie.

Po tej ważnej części całego studniówkowego wieczoru przyszedł czas na trochę wspomnień – wyświetlony został przygotowany przez uczniów film, który zawierał kompilację zdjęć i krótkich filmów z kilku lat ich nauki w budynku przy ulicy Kilińskiego. Na koniec mini-seansu wszyscy nagrodzili zaprezentowany obraz gromkimi brawami.

Następnie głos zabrali oficjele – jako pierwsza swoje słowa w kierunku przyszłych maturzystów skierowała pani Dyrektor, gratulując im pięknego wykonania poloneza, ale także dziękując za zaproszenie na ten wspaniały bal. Dorota Rubinkowska przypomniała również, że już za chwilę uczniów czeka wejście w dorosłe życie, a matura będzie tego początkiem.

Głos zabrał także burmistrz Raciąża Mariusz Godlewski, który stwierdził, że jako absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” ten studniówkowy wieczór jest dla niego wyjątkowy i wzruszający. Radny Powiatu Płońskiego Artur Adamski przypomniał maturzystom, że warto pielęgnować znajomości i przyjaźnie zawarte w szkolnych czasach, bo z perspektywy czasu okazują się one być tymi najtrwalszymi.

Po przemówieniach, przyszedł czas na podziękowania od uczniów dla swoich nauczycieli – grono pedagogiczne z ZS Raciąż otrzymało kwiaty w ramach podziękowania za trud, jaki wkładali w przekazywanie wiedzy. Kilka chwil później rozpoczął się czas dla fotoreporterów, którzy mogli uwiecznić przyszłych maturzystów z czterech klas, wraz z ich wychowawcami i osobami towarzyszącymi.

Po zjedzeniu pierwszego posiłku studniówkowiczom nie pozostało już nic innego, jak ruszyć na parkiet i bawić się do białego rana. 

Więcej zdjęć ze studniówki ZS w Raciążu znajdziecie poniżej :-)

(Dawid Ziółkowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA