Zamknij
REKLAMA

"Totalne remonty Szelągowskiej" w Płońsku, u wolontariuszki Asi. Premiera programu dziś, o 21:30 w TVN

11:13, 02.11.2020 | za info Marty Skorupskiej, specjalisty ds. PR Departament Marketnigu TVN S.A. dodał RED
Skomentuj Efekt będzie zdumiewający, co już widać na zdjęciach :-) [za TVN]
REKLAMA

Pomaganie innym to dla niej naturalna rzecz. Jest koordynatorem regionalnym 'Szlachetnej Paczki', bierze udział w dobroczynnych rajdach. Jest skromna i bardzo zaangażowana we wszystko, co robi. Bohaterką piątego odcinka „Totalnych remontów Szelągowskiej” jest Joanna, która pochodzi z okolic Płońska. W jaki sposób zaskoczy ją niezastąpiona Dorota Szelągowska? Czy metamorfoza mieszkania zrobi na niej wrażenie?

Bohaterką najbliższego odcinka 'Totalnych remontów Szelągowskiej' będzie 30-letnia Joanna. Dużo czasu i energii poświęca ona na pomaganie innym. Kilka lat temu płońszczanka zaangażowała się w Szlachetną Paczkę - ogólnopolski projekt społeczny. Najpierw organizowała rzeczy dla ubogich rodzin. Później już jako wolontariusz rozwoziła paczki dla potrzebujących, a dziś jest koordynatorem regionalnym. Natomiast nie jest to jedyna aktywność charytatywna Asi. Bohaterka uczestniczyła również w dobroczynnych rajdach off roadowych, przejeżdżając m.in. Sycylię, Hiszpanię i Grecję.

Duża część jej życia to także Jednostka Strzelecka nr 1006 w Płońsku. Jest to organizacja non profit, która kultywuje wojskowe tradycje, organizuje obchody świąt historycznych i rekonstrukcje bitew. Tam Asia ma wielu przyjaciół, którzy zawsze mogą na nią liczyć. Podczas weekendowych ćwiczeń na poligonie, Dorota Szelągowska organizuje niespodziankę! Jak zareaguje na nią bohaterka?

Mieszkanie, które teraz należy do Asi, dziewczyna wynajmowała przez wiele lat. W końcu zdecydowała się je kupić, ale nie starczyło już pieniędzy na remont. Jest to pokój z kuchnią i sporą łazienką. Natomiast Asia marzy o własnej sypialni. Czy Dorocie i jej ekipie uda się spełnić te pragnienie? Na jaki styl zdecyduje się projektantka wnętrz? Tego dowiecie się już w poniedziałek! Jedno jest pewne – efekt będzie zdumiewający.

(za info Marty Skorupskiej, specjalisty ds. PR Departament Marketnigu TVN S.A. dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

AniaAnia

2 1

Widziałam,super metamorfoza! 07:37, 04.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

2 1

Program wiał nudą. Szelagowska mierna i nijaka. Metamorfoza także nijaka. Wielkie rozczarowanie. 17:46, 04.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XyzXyz

1 0

Każdy jakiś tam gust ma... Dla mnie dziwnie, *%#)!& to ta cała "mama" się zachowywała. ADHD czy co, ten rechot jakby ... Rozumiem, że się cieszyła ale... Wszystkiego dobrego dla Joasi aby więcej takich młodych ludzi🙂 08:27, 10.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz