Zamknij
REKLAMA

Niezwykle kolorowe zakończenie lata w Raciążu :-) [FOTO]

16:23, 14.09.2020 | Tekst/Foto: Dawid Ziółkowski
Skomentuj W Raciążu było naprawdę kolorowo [Foto: Dawid Ziółkowski]
REKLAMA

Koniec lata zbliża się wielkimi krokami, dlatego w Raciążu postanowiono w sposób szczególny pożegnać tę porę roku. Na placu przy Miejskim Centrum Kultury Sportu i Rekreacji zorganizowano piknik rodzinny pod hasłem „Festiwal Kolorów”. 

Impreza rozpoczęła się wczesnym popołudniem, a każdy kto wchodził na jej teren, podpisywał oświadczenie o stanie zdrowia i musiał być wyposażony w maseczkę. Na wydzielonym placu czekały już dmuchane zjeżdżalnie, a także planszówki w wersji mega dla najmłodszych. Dostępne były także darmowe kiełbaski, pieczywo i napoje. 

Najważniejszym punktem całego wydarzenia był tytułowy „Festiwal Kolorów”. Organizatorzy rozdali 300 woreczków z kolorowym proszkiem, który podczas dwóch wyrzutów poszybował w górę. Mimo kolorowych włosów, ubrań, a nawet twarzy, dobry humor nikogo nie opuszczał i nikt nie przejmował się czekającym praniem… - Przypomnę tylko, że proszek nie zmywa się z włosów. Ale to szczegół! – żartował prowadzący wydarzenie. Uczestnikom pikniku cały czas towarzyszyła skoczna muzyka. 

Piknik rodzinny zorganizowany przez Miasto i Gminę Raciąż oraz MCKSiR, którego motywem przewodnim był festiwal kolorów, przyciągnął - zgodnie z założeniami - całe rodziny, a zwłaszcza dużo dzieciaków. Było dużo słońca, uśmiechów i dobrej zabawy. W trosce o względy bezpieczeństwa stosowaliśmy wszelkie obowiązujące wytyczne i środki ostrożności: limit miejsc, środki dezynfekujące, dystans społeczny czy maseczki ochronne – mówi dyrektor raciąskiego domu kultury Artur Adamski. 

Przypomnijmy, że pierwotnie piknik miał odbyć się 30 sierpnia, jednak ze względu na alerty pogodowe został odwołany. Tym razem organizatorom już nic nie przeszkodziło, a wręcz odwrotnie – pogoda była wymarzona. 

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z IMPREZY ZNAJDZIECIE PONIŻEJ ;-)

(Tekst/Foto: Dawid Ziółkowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ElżbietaElżbieta

1 0

Prawie jak w Płońsku na Rutkach ... dwadzieścia lat temu 09:58, 17.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%