Zamknij
REKLAMA

Muzycznie żegnali lato w Karolinowie, pamiętając o okrągłej rocznicy powstania lokalnego samorządu [FOTO]

10:38, 24.08.2020 | RED
Skomentuj Takie to mamy czasy - maseczki na twarzach i pomiar temperatury wchodzącym na imprezę ludziom
REKLAMA

Było to jedno z niewielu plenerowych wydarzeń tego lata w naszym powiecie. Nieorganizowanie masowych imprez pod chmurką miało być lekarstwem na skuteczną walkę z koronawirusem. Władze Gminy Załuski postanowiły, przy zachowaniu sanitarnych wskazówek, zapewnić jednak na koniec wakacji sporą dawkę rozrywki spragnionym dobrej zabawy mieszkańcom. 

Na dwudniowe ''Wielkie pożegnanie lata" w Karolinowie, połączone z obchodami 30-lecia samorządu terytorialnego, zapraszał wójt gminy Załuski Kamil Koprowski oraz tamtejsza rada gminy. Obecna sytuacja wymusiła na organizatorach przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego uczestników, co oznaczało mniejszą frekwencję, pomiar temperatury przy wejściu, czy też zachowanie dystansu.

Sobota zarezerwowana była na występy sceniczne takich zespołów jak chociażby Joker, czy Bayera. Na drugi dzień z estrady padło wiele pozytywnych słów o samorządzie terytorialnym, który świętuje 30-lecie istnienia. Głos zabrał m.in. gospodarz wydarzenia, wójt Kamil Koprowski, starosta Powiatu Płońskiego Elżbieta Wiśniewska oraz burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik. 

Miłym akcentem niedzieli w Karolinowie było wręczenie za działalność w różnych dziedzinach, za szczególne zasługi na rzecz gminy Załuski, statuetek ''Złotej Truskawki".

Poniżej zdjęcia z drugiego dnia wydarzenia na boisku w Karolinowie.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

AgataAgata

5 1

W Płońsku na Rutkach mamy lepsze imprezy ...we wspomnieniach 15:22, 24.08.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ChybaChyba

1 2

Nie mieszka pani już w Płońsku... 16:24, 24.08.2020


REKLAMA
0%