Zamknij
REKLAMA

Zwyciężczyni 'The Voice of Poland' śpiewała w Raciążu! [FOTO-VIDEO]

08:40, 30.12.2019 | Dawid Ziółkowski
REKLAMA
Skomentuj
Na koniec roku raciążanie mogli wysłuchać wyjątkowego koncertu z udziałem Alicji Szemplińskiej [Foto: Dawid Ziółkowski]

W ostatnią niedzielę starego roku wierni z parafii św. Wojciecha w Raciążu mieli okazję posłuchać wyjątkowego koncertu. W raciąskiej świątyni wystąpiła zwyciężczyni ostatniej edycji muzycznego show telewizyjnej 'dwójki' „The Voice of Poland” – Alicja Szemplińska. 

Artystka ma 17 lat i pochodzi z Ciechanowa. W jubileuszowej, 10. edycji „The Voice of Poland” Alicja była w drużynie Barona i Tomsona – 30 listopada w wielkim finale programu okazała się najlepsza, otrzymując największą liczbę głosów od telewidzów. 

Do Raciąża została zaproszona przez wikariusza parafii Łukasza Gacha, który uczył wokalistkę religii w szkole podstawowej. Uczestniczka „The Voice” podziękowała za zaproszenie i stwierdziła, że bardzo cieszy się, że będzie mogła zaśpiewać przed widownią zebraną w kościele. 

Szemplińska zaśpiewała przy akompaniamencie miejscowego zespołu, w składzie: Robert Szymborski, Andrzej Kowalski, Sławomir Rumianowski i Piotr Grabowski. Wokalistka wykonała kilka kolęd, m.in.: "Przybieżeli do Betlejem" czy "Cicha Noc", a także ''Kolędę dla Nieobecnych". Wspaniały głos nastolatki wzruszył wiele osób  - nietrudno było zauważyć osoby wycierające łzy. 

Zwyciężczyni „Voice’a” po zakończeniu mini-koncertu otrzymała głośne brawa od licznie zgromadzonej w kościele publiczności. Chętni mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zamienić z ciechanowianką kilka słów. Poniżej więcej zdjęć z występu Alicji Szemplińskiej w Raciążu. 

(Dawid Ziółkowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

LucyferLucyfer

4 2

Gach dobre nazwisko dla księdza :) 17:07, 30.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone