Zamknij
REKLAMA

Zaproszenie do teatru na Mikołajki - w płońskim domu kultury ''Gąska"

14:12, 29.10.2019 | Materiał zewnętrzny

''Gąska" to gorzka komedia opowiadająca o życiu w teatrze artystów walczących o karierę. Bohaterami spektaklu są trzy kobiety oraz dwóch mężczyzn. Błyskotliwie napisany tekst mówi o poważnych sprawach z przymrużeniem oka, zaś finał zaskakuje wszystkich, nawet same bohaterki. Spektakl dla widzów dorosłych ;-)

Organizator spektakli teatralnych IGRA-ART - Tomasz Wiśniewski i twórcy spektaklu „Cudowna Terapia” zapraszają na swoją najnowszą produkcję teatralną pt. ''GĄSKA". Jest to farsa mistrzowsko napisana przez znakomitego dramatopisarza Nikołaja Kolady. Spektakl zostanie wystawiony 3 grudnia o godz. 19:00 w Miejskie Centrum Kultury przy ul. Płocka 50 w Płońsku. 

O SPEKTAKLU 

W „Gąsce” wybitnego Nikołaja Kolady aktorzy prowincjonalnego teatru, ludzie tacy jak my, zwyczajnie kochają się, dąsają, zazdroszczą, plotkują i marzą – snują swój niepowtarzalny TEATR.

Ach, wyrwać się ze swojej codzienności, zrobić coś wielkiego i porwać się na szczyt! 

Przecież na to zasługujemy! 

Przyjechała nagle, nie wiadomo skąd i nie wiadomo po co – Gąska! Głupia gęś! 

Jej młodość wyzwala lawinę emocji i zdarzeń. Fiodor, Ałła, Wasilij, Donna – przeglądają się w niej jak w migoczącym lustrze wody. I jest to dla nich co najmniej irytujące! Każdemu wolno marzyć! A jeśli czas upływa, a marzenia się nie realizują? Przyjmij to z godnością, bo każdy wiek ma swoje prawa i swoją urodę. 

Mistrzowsko napisana farsa brawurowo miesza teatralne konwencje, iskrzy się dowcipem. Również wymagający widz znajdzie w tym przedstawieniu intelektualną satysfakcję, odnajdując echa rosyjskich dramatów.

Nikołaj Kolada zna się na ludzkiej naturze jak mało kto, precyzyjnie charakteryzuje postaci swojej sztuki. W naszym przedstawieniu wcielają się w nie gwiazdy teatralne polskich scen. 

Gwarantujemy mądrą zabawę w towarzystwie ulubionych aktorów! Zapraszamy na „Gąskę”!

W Płońsku wystąpią:

  • Dominika Ostałowska, Viola Arlak, Anna Smołowik, Darek Kordek, Artur Pontek.

Bilety do nabycia: 

  • Internet na portalu: www.kupbilecik.pl 
  • Kasa Kina MCK ul. Płocka 50, tel. 23 662 27 02 od 6 listopada. 
  • Zamówienia grupowe: tel. 502 661 402, [email protected]
  • Cena biletu: 95/85 zł (parter/balkon) zł/od osoby.
  • Czas trwania: 120 minut wspaniałego dobrego teatru!   

Facebook: https://www.facebook.com/events/455685635065829/

(PROMOCJA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA