Mimo deszczu, który zdominował w pogodzie czerwcowy piątek, młodzi ludzie zachowali za to pogodę ducha i świetnie bawili się pod płońską sceną na kilku koncertach. Mamy dla Was zdjęcia z tego muzycznego wydarzenia 🙂
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1546"}
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/nE_RK-obyQo?si=DznoyA-9kUskcLok"}
32116:22, 28.06.2025
Niestety jedenej z "gwiazd"nie dało się słuchać kur..napier..kur..co kur..nie klaszczesz. Wiązka za wiązką. Nie po to płacimy podatki w naszym mieście, by słuchać takich "gwiazd" na imp.
Tak17:26, 28.06.2025
To wszystko wina tej Lyljany. To łona dobierała artystów
do Tak17:31, 30.06.2025
Jaki poziom publiki, tacy artyści. Szczęść Boże.
Pozostałe komentarze
Rozczarowanie 10:59, 28.06.2025
Przypomnijmy sobie imprezy na rutkach sprzed chociażby 15-stu lat. Wtedy nawet deszcz z gradobiciem nikomu nie przeszkadzał. Przyjeżdżali znani artyści, działo się. Na serio komuś to przeszkadzało?
Ilia16:34, 28.06.2025
Pytanie dlaczego w Płońsku nie robi się imprez z rozmachem, nie zaprasza nikogo znanego, nie ma dużych festiwali czy wydarzeń wzorem innych miast podobnej wielkości. Jakiś potencjał mieliśmy w tym względzie ale niestety został zmarnowany.
Kto16:56, 28.06.2025
Chociażby dzisiaj w Ciechanowie Sarsa,Enej, Kwiatkowski, Lady Pank
Tak, że...14:15, 29.06.2025
Ciekawe na co idą pieniądze przeznaczone na cele kulturalno-rozrywkowe.
Słabo 19:12, 28.06.2025
Pomnóżmy ilość ludzi, którzy byli na tej imprezie przez 10 a i tak będzie mniej niż na jednej Kupalnocce, która widać komuś bardzo nie pasowała.
Krdd12:06, 29.06.2025
To wina Żydów
Diskopolowykał12:05, 29.06.2025
Ostatni normalny koncert to Acid Drinkers na PKP, a teraz się walcie
,.,17:57, 29.06.2025
acid w plonsku? to chyba że dwie dekady temu...
Boguś Kaczyński18:06, 29.06.2025
Proszę otworzyć ponownie Chaos w MCK-u. Może tej bananowej oskarkowo-vifonowo-juleczkowej gawiedzi się łby przestawią wreszcie na właściwe tory, jak posłuchają prawdziwych zespołów...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Policja podaje więcej informacji o śmiertelnym wypadku
tak żal mi tego młodzieńca który nie żyje.Otwórz mu bramy do nieba.A drugiemu pomóż by powrócił do zdrowia.
Boże
18:16, 2026-06-23
Policja podaje więcej informacji o śmiertelnym wypadku
Rybka znowu coś odjebał...
Duży
17:55, 2026-06-23
Policja podaje więcej informacji o śmiertelnym wypadku
Ten co zginął to syn kobiety którą zastrzelił mąż pechowa rodzina
Ciekawostka
15:58, 2026-06-23
Chłodzić, nie kąpać się. Ważny komunikat w sprawie font
Kąpielisko to miało być już 30 lat temu na Rutkach ale jak widać komuś bardzo ten pomysł przeszkadza. Taki jest Płońsk. Jest potencjał, tylko decyzji brak.
Wszystko na nie!
15:14, 2026-06-23