::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1411"}
Mietek Moczar17:50, 13.01.2025
20 lat temu w Płońsku nie było szopek pt Orszak 3 Króli, Wielkopiątkowe widowisko Pasyjne itp i nikomu nie przeszkadzało. Postęp degrengolady umysłowej jaki dokonał się w ciągu tych dwóch dekad jest zatrważający
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tragiczny wypadek dwóch motocykli crossowych
Szukał wrażeń i znalazł.
Pastrana
20:44, 2026-06-22
Tragiczny wypadek dwóch motocykli crossowych
Dołączył do mamy
Xxx
20:28, 2026-06-22
Płońsk: Toyota zjechała do rowu i przewróciła się na bo
Edek, stary chlorze, to znowu ty?
Marychna
17:39, 2026-06-22
W środę w ZUS możliwe utrudnienia w obsłudze
Największy złodziej społeczeństwa jakim jest ZUS będzie strajkował? Skończyły się ciastka i kawa?? Przez to strajki? Czy inne obiadki zabrali?
Anon
16:45, 2026-06-22