::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1337"}
::news{"type":"see-also","item":"19405"}
Do przewidzenia10:31, 29.09.2024
Czapki, kurtki, zimnica. Mogli najlepiej tą imprezę w lutym zrobić. Jak już się urodził w końcu jakiś dobry pomysł, to wykonanie nie poszło.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Pijany 23-latek spowodował kolizję trzech aut w Szeromi
Znowu wsiok, znowu katolicki, znowu nachalny i znowu opel, wtf polanda?
I znowu
07:12, 2026-06-24
Chłodzić, nie kąpać się. Ważny komunikat w sprawie font
Ale podmyć się to mi nikt tam nie zabroni!!!
Pan żul
07:10, 2026-06-24
Chłodzić, nie kąpać się. Ważny komunikat w sprawie font
Te ostatnie najbardziej najgorętsze dni spędziliśmy na fontannie, to było piękne tyle dzieci , bawiących się w upał. Bo gdzie indziej iść z nimi wakacje, Płońsk brak basenu bo w wakacje zamknięty.. he rutki brudne Płonka brudna, co druga ławka to menel , zaznaczam że w rynku najwięcej ich jest , jeżeli jest fontanna to i woda powinna być czysta bez bakterii tyle kasy nasz Płońsk podnno ma burmistrza co buduje nowe bloki , jeden za drugim a nie potrafi zadbać o to żeby najmłodsi mieli trochę radości z tego że jest ciepło i można się ochłodzić w naszym pięknym rynku zabetonowanym parku na dawnym Rutkowskiego... Gdzie kiedyś rosła tam sama trawa i to było piękne a na środku ogromne drzewo.. a teraz ... BETON I WSZYSTKO ZABRONIONE. . POZDRO dla wszystkich którzy korzystali w upały z fontanny było ekstra. 😂
W..B
00:47, 2026-06-24
Płońsk: Toyota zjechała do rowu i przewróciła się na bo
A ten strażak gdzie dzwoni?media powiadamia?
Michał
21:58, 2026-06-23