::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1289"}
Myśleć tam10:39, 22.06.2024
Skromne zainteresowanie co widać na zdjęciach. Nie chodzi nawet o sprowadzone zespoły. Po prostu tak to jest, jak się imprezy na parkingu robi.
Okulista21:48, 22.06.2024
Darek, kup okulary, bo nie dowidzisz…
Czas na zmiany10:47, 22.06.2024
Kupalnocka gromadziła więcej ludzi niż te obecne imprezki przez całe lato. Nie chodzi nawet o to że kiedyś to było... Tylko o to że takie wydarzenia są robione dla ludzi, za pieniądze podatników. A teraz policzmy ilu ludzi w nich uczestniczy i porównajmy z jedną imprezą na Rutkach w latach 90tych.
Standard MCK12:56, 22.06.2024
Niedługo zrobią imprezę na parkingu pod biedronką. 🤣🤣🤣
Lato w mieście14:04, 22.06.2024
Widzieliście ofertę naszego mck na lato w mieście? Jeśli ktoś oczekiwał znanej gwiazdy muzycznej, to zacytuję wam klasyka: lepiej to już było.
Wyborczyni21:55, 22.06.2024
Ela, daj spokój, wykazałaś się w szpitalu. Trzeba wiedzieć jak ze sceny zejść z godnością.
Do wyborczyni 08:15, 23.06.2024
Co ty bredzisz. Przecież to za eli zlikwidowano większe imprezy na rutkach a oferty letnie pojawiły się w tym stylu co teraz.
Pozostałe komentarze
Wysoka kultura06:58, 23.06.2024
Smutne. Masowa impreza disco polo na parkingu. Ścisk i hałas. Pozbyto się Pani Eli i mamy takie rezultaty.
Psiapsi21:50, 23.06.2024
w natarciu? Dajcie spokój!
Możliwe ale05:48, 24.06.2024
To była typowa impreza właśnie w stylu psiapsi.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Dyżurny samowolnie opuścił posterunek w Raciążu
Szuszyło mie a nawet wętylatoru nam nie dali na upał!!
Toja
10:27, 2026-06-22
Zderzenie busa z motocyklem na DK62 w Goławinie
Zapier#alałem szybko, ale bezpiecznie. Patrzta bo motury są wszendzie, wy nędzni puszkarze.
Wyścigowiec
08:46, 2026-06-22
Starostwo w Płońsku ma rzecznika prasowego
Co teraz robi kasjerka z Banku w Sochocinie co ukradła 2.3 mln?
Darek
15:01, 2026-06-21
Starostwo w Płońsku ma rzecznika prasowego
SKANDAL, BEZCZELNOŚĆ !
CIEKAWSKI
12:25, 2026-06-21