W tradycyjną Niedzielę Palmową poprzedzającą Wielkanoc, jak co roku, mieszkańcy Raciąża oraz okolicznych miejscowości po raz kolejny mieli okazję, aby spotkać się na kiermaszu wielkanocnym. Tak jak podczas poprzednich edycji również i tym razem wokół kramów wystawienniczych nie brakowało kupujących.
Tegoroczne wydarzenie, podobnie jak kiermasz bożonarodzeniowy, odbyło się na terenie małego parku miejskiego w Raciążu. Swoje stoiska wystawiennicze miały liczne Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Raciąż – Krajkowa, Kaczorów, Małej Wsi, Szapska i Sierakowa, a także m.in. Regionalne Stowarzyszenie Twórców Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Raciążu, Stowarzyszenie „Psijazna Dłoń” czy kwiaciarnia „Kwiatoratornia”.

Na stoiskach wybór był bardzo szeroki – zakupić można było wyroby rękodzielnicze, wielkanocne ozdoby w postaci kolorowych pisanek, kurczaczków, baranków i zajączków, ale także nawiązujące do świąt rzeczy robione na drutach. Nie brakowało rzecz jasna słodkości przygotowanych przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich, ale także pasztetów, aromatycznych wędlin własnej produkcji, gorącego żurku, czy też przecieraków.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1220"}
Organizatorami wydarzenia było Miasto Raciąż oraz Miejskie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Raciążu.
Jola08:51, 25.03.2024
Okazja do lansu kandydatów wyborczych
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Pijany awanturnik wybił szybę w lokalu i obnażył sprzez
Publiczne pokazywanie przyrodzenia obcym mężczyznom... Ale Płońsk jest tolerancyjny.
Kmita
12:53, 2026-05-08
Pijany awanturnik wybił szybę w lokalu i obnażył sprzez
Dwa tęczowe husary ze wsi pod płockiem przyjechały do miasta pokazać siusiaka, niesamowite historie w tym mieście
A to cfele
12:19, 2026-05-08
Pijany awanturnik wybił szybę w lokalu i obnażył sprzez
Pewnie to zawiedziony ostatnimi spadkami poparcia w sondażach wyborca Tadka Batyra chciał wyrazić swoje niezadowolenie. Wypuśćcie go jak najprędzej, bo pan prezydent się pogniewa i ryknie.
BoSSAK99
12:14, 2026-05-08
Pijany awanturnik wybił szybę w lokalu i obnażył sprzez
Wyklęta husaria po alko pokazuje prawdziwą twarz. Ciepłe chłopaki...
Znam ich
12:12, 2026-05-08