Zamknij
REKLAMA

Po świętach na lodowisko! Dyrektor MCSiR mówi naszemu portalowi m.in. o godzinach otwarcia...

13:57, 22.12.2021 | Ł.W.
Skomentuj Na miejskim lodowisku pierwsi łyżwiarze pojawią się zaraz po świętach [Fot. z 22 grudnia br.: Łukasz Wielechowski]
REKLAMA

Po pewnych perturbacjach i początkowych informacjach, który zmroziły mieszkańców, a mówiły o nieotwieraniu miejskiego, sztucznego lodowiska w obecnym sezonie zimowym, dziś pragniemy Wam zakomunikować, że obiekt przy MCSiR w Płońsku przyjmie pierwszych łyżwiarzy zaraz po Świętach Bożego Narodzenia.  

- Lodowisko dla wszystkich miłośników łyżwiarstwa uruchomimy 27 grudnia. Całość sfinansuje samorząd Gminy Miasta Płońsk - oznajmił w środę Waldemar Kunicki, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku. 

Co z cenami biletów, pytamy. - Cennik nie ulega zmianie, ceny pozostaną na poziomie sprzed dwóch lat. Myślę, że jest to bardzo dobra informacja - stwierdza dyrektor Kunicki.

- W tej chwili jesteśmy na etapie wytwarzania odpowiedniej warstwy lodu, przygotowania łyżew. Maszyna do pielęgnacji łyżew jest w serwisie. Trwają więc ostatnie przygotowania techniczne, tak żeby w poniedziałek być gotowym, aby uruchomić lodowiska dla naszych klientów - kontynuuje. 

[ZT]9183[/ZT]

Nowością będą godziny funkcjonowania sztucznego lodowiska.

- W czasie przerwy świątecznej, a także ferii w soboty i niedziele lodowisko będzie otwarte od godziny 9 do 21. Natomiast od poniedziałku do piątku, w przypadku gdy będzie ogłoszona nauka zdalna, od 13 do 21, a jeśli będzie nauka tradycyjna, stacjonarna również w tygodniu lodowisko będzie czynne od godz. 9 do 21, tak żeby szkoły miejskie i te z terenu mogły korzystać z lodowiska w godzinach przedpołudniowych

- podaje dalej Waldemar Kunicki. 

- Oczywiście przewidujemy bilety ulgowe. Są ulgi z tytułu posiadania miejskiej Karty Dużej Rodziny. Również jest zniżka, dla których organem prowadzącym jest samorząd miejski na zajęcia na lodowisku w ramach wychowania fizycznego. Mamy też tzw. pingwiny do nauki jazdy na łyżwach, by dzieci oswajały się z lodem i czuły się bezpiecznie - kończy dyrektor.  

(Ł.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

HarcerzHarcerz

6 4

Dziś do Płońska dotarło Betlejemskie Światełko Pokoju. Niestety nie było komu go przekazać... 16:17, 22.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

do teofilado teofila

3 2

G.ł.upi jesteś. Wiesz o tym? 11:49, 23.12.2021


REKLAMA
0%