Zamknij
REKLAMA

Płońszczanin złotym multimedalistą mistrzostw Polski w sportach sylwetkowych !

13:54, 04.06.2021 | RED
Skomentuj Emilian Smardzewski ze swoją kolekcją trofeów [Foto: zbiory prywatne]
REKLAMA

Emilian Smardzewski, bo o nim tu mowa, właściciel jedynego w Płońsku sklepu z suplementami diety i odżywkami dla sportowców, a także doświadczony żywieniowiec i trener personalny w miniony weekend po raz kolejny został Mistrzem Polski w kategorii Men's Physique !

W tym sezonie startowym łącznie zgarnął już 10 statuetek, w tym aż 4 złote medale mistrzostw Polski różnych federacji. Gratulujemy wyników! - Ciężko pracowałem i nie ukrywam, że jechałem na te zawody tylko w jednym celu – żeby wygrać, zresztą chyba jak każdy. Dopiąłem swego i jestem bardzo zadowolony - mówi Emilian.

- Moje tegoroczne przygotowania do zawodów od samego początku były pod znakiem zapytania. Decyzja o przygotowaniu się zapadała zaledwie na 12 tygodni przed pierwszym występem, a dodam, że w tamtym momencie byłem po chorobie i ponad 1,5 miesięcznej przerwie, bez jakiegokolwiek treningu ani też konkretnego odżywiania, totalnie bez formy. Warunki również nie były dość sprzyjające, mam tu na myśli panującą wówczas sytuację związaną z pandemią. Kluby fitness pozamykane, a imprezy sportowe zaczęto odwoływać. Mimo wszystko decyzja zapadła, a ja rozpocząłem działania. Jak widać, opłacało się!

Obecnie zostałem powołany do kadry i dostałem kwalifikację do udziału w mistrzostwach Świata, które odbędą się w Słowenii jeszcze w te wakacje, a potem kończę już starty w tym sezonie i jako, że w mojej obecnej kategorii osiągnąłem już najwyższy na naszej arenie tytuł, planuję przebudowę swojej sylwetki do innej kategorii jaką jest kulturystyka klasyczna. Zamierzam poświęcić rok czasu i przygotować się tak, aby w przyszłym roku pokazać się na scenie już w troszkę innym i nieco większym wydaniu - zapowiada płońszczanin.

Dla zainteresowanych: mistrza można na co dzień spotkać w jego sklepie SFD Płońsk, który znajduje się przy ul. Warszawskiej 3/5. - Śmiało, zapraszam wszystkich, zawsze chętnie porozmawiam i doradzę zarówno w kwestii suplementów jak i odpowiedniego żywienia czy też treningu - kończy Emilian Smardzewski.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MatiMati

4 0

widać zawiść i zazdrość ludzi 🙄 złoto w 4 kategoriach to fakatycznie nie jest osiągnięcie.. i zapewne pisze to osoba która nawet nie uprawia sportu, nie mówiąc już o rywalizacji na jakimkolwiek poziomie 🙂 brawa dla chłopaka, nie ważne skąd pochodzi ważne, że obecnie mieszka u nas i tutaj też działa 👍 12:34, 08.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%