Zamknij
REKLAMA

Gem, set, mecz - kort do tenisa ziemnego w Kamienicy!

14:29, 02.11.2020 | za info UG Załuski dodał RED
Skomentuj Podczas oficjalnego otwarcia kortu w Kamienicy [Foto: zbiory urzędowe]
REKLAMA

Rozwija się infrastruktura sportowa w gminie Załuski. W ostatnich dniach tamtejsze władze otworzyły ogólnodostępny kort tenisowy, który usytuowany jest przy Szkole Podstawowej im. Księdza Jana Twardowskiego w Kamienicy.  

Koszt realizacji inwestycji to 191 707,80 zł, w tym 90.000 zł wyniosła dotacja z budżetu województwa mazowieckiego.

- Dziękuję wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do realizacji tej inwestycji. Dziękuję radzie gminy za decyzję o zabezpieczeniu środków, pracownikom Urząd Gminy Załuski za przygotowanie wniosku o dofinansowanie i sprawną realizację inwestycji. Dziękuję Sejmikowi Województwa Mazowieckiego oraz w szczególności marszałkowi Struzikowi i wicemarszałkowi Raboszukowi za wsparcie finansowe inwestycji. Niech ten obiekt służy jak najlepiej miłośnikom tenisa, których mam nadzieję, że każdego dnia będzie przybywać, choćby po takich sukcesach jak ostatni Igi Świątek - oznajmia Kamil Koprowski, wójt gminy Załuski.

Kort jest ogólnodostępny, nie będzie zamykany, gdyż jest objęty monitoringiem. Jak przekazuje wójt Koprowski, w 2021 roku na przyszkolnym obiekcie zamontowane zostaną bramki do piłki ręcznej i kosze do koszykówki.

(za info UG Załuski dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%