Zamknij
REKLAMA

W sobotę w płońskiej hali rządziło taekwondo [FOTO-VIDEO]

16.43, 03.04.2022 RED Aktualizacja: 17.14, 03.04.2022
Skomentuj W sobotnich zawodach w Płońsku wystartowało blisko 400 zawodników! [fot.: D.T.]
REKLAMA

W sobotę w Płońsku, w hali MCSiR odbyła się już kolejna edycja Mistrzostw Mazowsza Taekwondo - cyklu Pucharu Polski - organizowana przez Taekwon-do Cobra Team i przebiegająca pod honorowym patronatem burmistrza naszego miasta. 

Na ośmiu matach rywalizowało blisko 400 zawodników z całej Polski. - Nasz team spod znaku Cobry reprezentowali zawodnicy ze wszystkich naszych sekcji. Oprócz płońskich wojowników, mogliśmy zobaczyć w akcji reprezentantów Baboszewa, Płocka, Przasnysza, Nasielska, Makowa, Karniewa, Gołymina, Krasnosielca, Jednorożca, Czerwińska i z naszej najdalszej sekcji z Bielska-Białej

- wymienia Piotr Grącki, szkoleniowiec Taekwon-do Cobra Team.

- W płońskiej imprezie wystartowali zawodnicy od młodzików młodszych czyli naszych małych Ninja (4-7 lat) poprzez młodzików (8-10 lat), kadetów (11-13 lat), aż do seniorów starszych, czyli osób powyżej 30 roku życia

- dodaje trener Grącki (na zdjęciu powyżej - red.), który podczas zawodów otrzymał ''Odznakę Zasłużony dla Sportu'' z Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

Zawodnicy mierzyli się w takich konkurencjach jak: walki Bong Matsogi, walki przerywane i ciągłe, techniki szybkościowe, techniki specjalne i układy formalne. 

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z SOBOTNICH ZAWODÓW W FOTO-GALERII PONIŻEJ. 

(RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Fan LewegoFan Lewego

0 1

Eee tam takie coś to nie dla mnie. Wolę piłkę nożnom 21:43, 04.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%