Zamknij
REKLAMA

Siatkarska legenda i piknik ''Bo z rodziną najlepiej w siatkówkę'' [FOTO]

13.19, 18.09.2022 RED Aktualizacja: 16.22, 18.09.2022
Skomentuj Jeden z najwybitniejszych siatkarzy gościł w weekend w Płońsku, aby propagować siatkówkę [fot.: Dawid Turowiecki]
REKLAMA

Z reprezentacją Polski sięgnął po mistrzostwo świata, Europy i złoty medal Ligi Światowej, przez wiele lat uznawany był za najlepszego rozgrywającego globu. Lista osiągnięć Pawła Zagumnego pod siatką jest imponująca, dlatego miło było zobaczyć go na parkiecie MCSiR w Płońsku w roli współorganizatora, trenera, a przede wszystkim życzliwego człowieka, który dzielił się swoją siatkarską wiedzą i wspomnieniami z lat naznaczonych pasmem sukcesów.     

[FOTORELACJA]985[/FOTORELACJA]

Jednym z punktów niedzielnego eventu w płońskiej hali sportowej był piknik „Bo z rodziną najlepiej w siatkówkę”. Rozegrano m.in. grę terenową dedykowaną całym rodzinom, gdzie do wygrania były nagrody. Aby je otrzymać, zespoły musiały wykazać się wiedzą na temat siatkówki klubowej i reprezentacyjnej. Każdy z uczestników otrzymywał pamiątkową koszulkę. Nie rozdano ich jednak zbyt dużo, bowiem zainteresowanie imprezą ze strony płońszczan było niestety skromne. Szkoda, bo było to naprawdę ciekawe wydarzenie ukierunkowane na wspólną zabawę, sport i rodzinę.  

Uczestnicy pikniku mogli skorzystać ze strefy fitness, nordic walking i crossnet. Przez całą niedzielę na najmłodszych czekała specjalna strefa malucha z zabawami przy muzyce, malowaniem buziek, watą cukrową, czy bańkami oraz tor przeszkód Ninja Warrior. Tak więc atrakcji nie brakowało, brakowało tylko chętnych na spędzenie wolnego czasu właśnie z siatkarską gwiazdą - dziś z teamu Zagumny Volleyball Academy - oraz z tymi nielicznymi, którzy z oferty skorzystali i z pewnością nie żałują. 

Partnerami wydarzenia jest Ministerstwo Sportu i Turystki, Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Miasto Płońsk. 

Dodajmy, że w sobotę rozegrano siatkarski turniej o Puchar Burmistrza Miasta Płońska, m.in. z udziałem drużyn trzecioligowych. 

(RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%