Zamknij
REKLAMA

Fajne otwarcie, ciekawa rywalizacja, udany turniej [FOTO]

18.33, 10.04.2022 RED Aktualizacja: 19.38, 10.04.2022
Skomentuj Mecz płońszczan z siatkarzami z Bydgoszczy [fot.: Dawid Turowiecki]
REKLAMA

Siatkarscy oldboje stanęli w niedzielę w szranki podczas Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Masters Plus 60 o Puchar Burmistrza Płońska. Kibice obejrzeli grę czterech drużyn, w tym ekipę gospodarzy z Kaja PTS Płońsk. Równolegle do rywalizacji weteranów rozgrywano dziecięcy turniej mini siatkówki spod znaku PTS 4 Koła Płońsk. 

Na parkiet płońskiej hali sportowej wybiegli w niedzielę siatkarze z Gdańska, Kielc, Bydgoszczy oraz szeroka kadra gospodarzy, a przed nimi siatkarski narybek płońskiego klubu PTS 4 Koła Płońsk.

Organizatorzy zadbali o oprawę wydarzenia dla siatkarskich Mastersów, których powitały miejskie władze w osobach burmistrza Andrzeja Pietrasika, przewodniczącego Rady Miejskiej w Płońsku Henryka Zienkiewicza oraz dyrektor MCSiR Waldemar Kunicki i szkoleniowiec PTS-u Łukasz Pokorski. Wszyscy wymienieni otrzymali okolicznościowe, meczowe koszulki, na których, co miłe, znalazło się również logo naszej redakcji, patrona medialnego przedświątecznego turnieju.

Dodajmy, że gościem specjalnym wydarzenia był Paweł Kuciński, wychowanek AZS-u Olsztyn, dwukrotny wicemistrz Polski. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał Jarek Jeznach, człowiek, dla którego siatkówka nie ma tajemnic.  

Kilka wspólnych pamiątkowych zdjęć i można było zaczynać siatkarskie zmagania zawodników, którzy co prawda najlepsze lata pod siatką mają już za sobą, ale wciąż płonie w nich siatkarska iskra, emanuje boiskowe doświadczenie, wola walki o każdą piłkę, chęć skończenia ataku, czy zablokowania rywala. Jednym zdaniem - tego się nie zapomina. 

Kto mógł cieszyć się z końcowego triumfu i głównego trofeum? Są to goście z Bydgoszczy. Drugą lokatę zajęli gdańszczanie, a trzecią miejscowi z Kai.

Trzeba koniecznie dodać, że w rywalizacji panów uczestniczyła jedna siatkarka (dla kobiet limit wieku nie obowiązywał), a mianowicie Patrycja Mariańska z płońskiego zespołu. I to ona otrzymała wyróżnienie MVP, czyli najbardziej wartościowego gracza turnieju. Nasz portal ufundował za to wyróżnienie nagrodę rzeczową.

Poniżej, w naszej foto-galerii, są już zdjęcia z niedzielnego wydarzenia. 

[ZT]10009[/ZT]

(RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Andrzej Ferski Andrzej Ferski

1 2

Co tam robią te stare komuchy na czele z dawnym sekretarzem PZPR Heniutkem🙄🙄🙄 06:43, 15.04.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jaja

1 0

Jak to co? Lansują się 10:46, 27.04.2022


REKLAMA
0%