Gość piątkowego spotkania z wychowankami płońskich szkół - Pia Skrzyszowska z gospodarzem miasta - burmistrzem Andrzejem Pietrasikiem [Foto: Łukasz Wielechowski]
Pia Skrzyszowska to wielka nadzieja polskiej lekkiej atletyki, która specjalizuje się w sprinterskich biegach płotkarskich i płaskich, a w swym dorobku ma już młodzieżowe mistrzostwo Europy oraz udział w ostatnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. W piątek utalentowana biegaczka gościła w Płońsku, aby spotkać się z uczniami z płoński podstawówek, w tym z zawodnikami MKS Bank BS Płońsk. Z tej okazji w hali sportowej zorganizowano trening, który poprowadziła nasza płotkarka.
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/2fS-WzYlqqw"}
Oprócz, spotkania z Pią Skrzeszowską, płońska straż miejska przeprowadziła zajęcia doskonalące bezpieczne poruszanie się po ścieżkach rowerowych.
Jak podaje ratusz, piątkowe wydarzenie odbyło się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich oraz projektu Zwiększenie świadomości mieszkańców Płońska w zakresie ochrony powietrza, Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu Mazowsze 2021.
Takie pytanko12:43, 17.09.2021
O której mecie piszecie w tytule ?
Zięć… 22:18, 17.09.2021
Często w Płońsku u swoich wnuków bywa wielokrotna Olimpijka i 20 krotna mistrzyni Polski w kajakarstwie Pani Ewa… myśle że jeśli chodzi o ukierunkowanie człowieka, motywacje, pozytywne myśle że nie ma lepszej osoby jak sportowiec z krwi? i kości…
Mistrzu10:08, 19.09.2021
Czy ty kiedykolwiek spotkałeś sportowca z czegoś innego niż z krwi i kości? Może z wodorostów i święconej wody?
Andrzej to zawsze10:09, 19.09.2021
przy atrakcyjnej samicy w wieku rozrodczym wciąga brzuch i spina pośladki? ;)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Od poniedziałku ruszają roboty na obwodnicy Płońska
Nawet nie wiesz jak bardzo zazdroszczę im tego szczęścia. Nie marzę o niczym, jak tylko Polish middle class dream - zakredytowanie się pod korek niczym półgłówek na kolejne 30 lat życia, kupno termomixa i słuchanie przez ścianę jak stara sąsiadowi schabowe bije. Spać po nocach nie mogę, wiedząc co mnie omija. XD
do do kontestator
19:57, 2026-06-06
Od poniedziałku ruszają roboty na obwodnicy Płońska
Nie mieszkam w panthausie, tylko w domu jednorodzinnym, od lat zresztą. Po przebudowie S7, zrobiło się bardzo głośno. Przestań więc wypisywać bzdury. Zazdrościsz tym z penthausów prawda?
do kontestator
15:25, 2026-06-06
Płońsk i OHP chcą pomóc młodym wejść na rynek pracy
Ja i tak zagłosuję na naszego Najdroższego Burmistrza.
Aga
01:06, 2026-06-06
Strzały w zaparkowane samochody? Mieszkańcy alarmują, p
Uważam, że nie powinno się badać sprawy z paragrafu szkoda, ale z paragrafu strzelanie i powinien to prowadzić jeden zespół. Takie strzelanie jest przecież nielegalne.
Nie ten paragraf
01:01, 2026-06-06