Trzy medale w chodzie najmłodszych zawodniczek MKS-u. Kulomioci startowali z powodzeniem w Grodzisku Maz.

15:00, 05.12.2022 za info klubu dodał RED Aktualizacja: 15:15, 05.12.2022
Skomentuj Od lewej: Julia Krzemińska, Wiktoria Szmytkowska, Maja Ziółkowska i Karolina Mossakowska oraz trenera Zbigniew Wiśniewski [zbiory klubowe] Od lewej: Julia Krzemińska, Wiktoria Szmytkowska, Maja Ziółkowska i Karolina Mossakowska oraz trenera Zbigniew Wiśniewski [zbiory klubowe]

Dobre informacje napłynęły do nas ze Spały, gdzie odbywały się dziś Halowe Ogólnopolskie Zawody ''Lekkoatletyka Dla Każdego''. Zawodniczki MKS-u Bank BS Płońsk zajęły medalowe pozycje.

Złoty, srebrny, brązowy medal i 6. miejsce w chodzie na 1 kilometr wywalczyły najmłodsze zawodniczki naszego klubu podczas Halowych Ogólnopolskich Zawodów LDK, które rozegrano 5 grudnia w Spale.

Złoty medal zdobyła Wiktoria Szmytkowska w kategorii U12 z czasem 6.12.40. Srebrny krążek wywalczyła w tej samej kategorii wiekowej Julia Krzemińska - 6.56.35., a brązowy w kategorii U13 Maja Ziółkowska - 6.02.57. Karolina Mossakowska była szósta w kat. U13 - 6.40.43.

Z kolei 4 grudnia zawodnicy MKS-u wystartowali w Halowych Mistrzostwach Grodziska Mazowieckiego w pchnięciu kulą.

Wszyscy zawodnicy uzyskali halowe rekordy życiowe i wywalczyli 4 złote, 1 srebrny i 2 brązowe medale, a Aleksandra Cieszewska została najlepszą zawodniczką mistrzostw.