W uzyskaniu rekordowych wyników przeszkadzał wiatr i deszcz

09:17, 10.07.2022 za info klubowe/fb dodał RED Aktualizacja: 09:28, 10.07.2022
Skomentuj [fot.: zbiory klubowe] [fot.: zbiory klubowe]

W dniach 7-9 lipca rozegrano w Radomiu lekkoatletyczne mistrzostwach Polski U20. - Startowaliśmy ze zmiennym szczęściem, a w uzyskaniu rekordowych wyników przeszkadzał wiatr i deszcz - podsumował Zbigniew Wiśniewski, jeden z trenerów MKS BANK BS Płońsk.

Julia Kwasiborska zwyciężyła w finale B biegu na 100 metrów (12.15) i zajęła 9. miejsce.

Na 12. lokacie w finale trójskoku - 11.42 (el. 11.73 rekord życiowy) uplasowała się Aleksandra Szemplińska.

Pechowo wystartowała sztafeta 4x100 w składzie: Marta Zdunowska, Klaudia Chojnacka, Julia Kwasiborska i Aleksandra Szemplińska. Nasze dziewczęta ukończyły bieg na 6. miejscu, ale podczas jednej ze zmian przekroczyły strefę zmian i zostały zdyskwalifikowane.