Każda seria ma swój koniec. Osłabiona Sona wraca bez punktów z Krasnego

Krystian JobskiKrystian Jobski 19:32, 29.05.2021 D.T Aktualizacja: 09:23, 30.05.2021
Skomentuj Sona jednak nie sprostała niżej notowanemu rywalowi z Krasnego [Foto: Krystain Jobski] Sona jednak nie sprostała niżej notowanemu rywalowi z Krasnego [Foto: Krystain Jobski]

Sona Nowe Miasto nie przegrała sześciu kolejnych spotkań, odnosząc pięć zwycięstw. Do sobotniego meczu nowomiejski zespół podchodził bez trzech podstawowych zawodników. W kadrze meczowej zabrakło Łukasza Barankiewicza, Patryka Skórczyńskiego oraz Łukasza Zalewskiego. Absencja dwóch pierwszych była szczególnie odczuwalna. Sona nie miała zbyt wiele atutów ofensywnych. Na domiar złego w początkowej fazie meczu boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Maciej Białorudzki.

W pierwszej połowie nie oglądaliśmy się bramek. Drugą zaczęliśmy trochę bardziej odważnie, zaczęliśmy stwarzać sytuację, podobnie jak w środowym meczu z GKS-em Strzegowo. Zabrakło trochę szczęścia, a przeciwnik to skrzętnie wykorzystał. Nie pomogła bramka z rzutu karnego zdobyta przez naszego etatowego strzelca Maćka Załęckiego.

Od 75 minuty po raz drugi goniliśmy wynik. - Do wywiezienia przynajmniej jednego punktu zabrakło naprawdę niewiele, stworzyliśmy dwie, trzy sytuacje, które powinny zakończyć się bramką. Wracamy bez punktów i skupiamy się na sobotnim spotkaniu z MKS-em Ciechanów – podsumował krótko występ swych piłkarzy trener Bartosz Kaczor. Iskra Krasne 2 - Sona Nowe Miasto 1.

SKŁAD SONY: Russek- Siek, Załęcki, Wiktorowicz, Młudzikowski (Michalski), Decyk, Małecki (Rosiak), Szcześniak, Kaczor, Sokołowski (Elak), Białorudzki (Kowalczyk), (Młudzikowski W.).