Zamknij
REKLAMA

Piłkarskie święto w gminie Załuski! Wielki powrót Tynkpolu! [FOTO-VIDEO]

19:42, 21.09.2020 | Krystian Jobski
Skomentuj Strzał z finałowego meczu [Foto: Krystian Jobski]
REKLAMA

Dwanaście drużyn stanęło do walki w II piłkarskim Turnieju o Puchar Wójta Gminy Załuski rozegranym w Karolinowie. Niedzielna impreza podobnie jak przed rokiem cieszyła się sporym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników, jak i kibiców. Tego dnia rozegrano aż 34 spotkania! Organizatorzy ''zadbali'' o świetną pogodę, a piłkarze o dużą dawkę sportowych emocji. 

Rywalizacja toczyła się w dwóch 6-zespołowych grupach, z których po dwie drużyny uzyskiwały awans do półfinałów. Tak więc w ½ finału zobaczyliśmy rywalizację Pal-Rob`u z Redbull Team oraz Instalbud`u z Tynkpolem. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0, zaś drugie 2:1. Tak więc w finale oglądaliśmy pojedynek starych dobrych znajomych. Pal-Rob z Tynkpol`em rozegrał niezliczoną ilość spotkań podczas różnych imprez.

W trzech ostatnich meczach w regulaminowym czasie gry raz wygrał Tynkpol, dwukrotnie padł remis. Podziałem punktów zakończyło się również grupowe spotkanie w niedzielnym turnieju (obie drużyny rywalizowały w grupie B – przyp. red). Tak więc finałowe starcie zapowiadało się niezwykle ciekawie. A jak wszyscy wiemy, historia lubi się powtarzać. Po 20 minutach gry padł remis, tak więc sędzia Marek Mikołajewski zarządził konkurs rzutów karnych.

Popularny „Jelo" skutecznie wykonuje ostatni rzut karny i Tynkpol może się cieszyć z końcowego sukcesu! Cały konkurs karnych możecie obejrzeć w nagraniu poniżej.

Wracamy na właściwe tory - cieszył się po zakończonych rozgrywkach trener zwycięzców Ireneusz Kamiński.

Skład zwycięzców: Łukasz Białęcki, Marcin Droziński, Kuba Kamiński, Maciej Kamiński, Sławomir Klimkowski, Michał Michalski, Piotr Ronczkowski, Emil Wachol, Kamil Wachol, Kamil Wodzyński.

Po turnieju porozmawialiśmy z Wójtem Gminy Załuski – Kamilem Koprowskim.

DUŻO WIĘCEJ ZDJĘĆ Z TURNIEJU W KAROLINOWIE ZNAJDZIECIE PONIŻEJ.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA