Zamknij
REKLAMA

Memoriał Andrzeja Bujakowskiego? Wszyscy są na tak!

13:21, 10.07.2020 | RED
Skomentuj Za nami pierwsze Klubowe Mistrzostwa Powiatu Płońskiego, kolejne mogą być już memoriałem śp. Andrzeja
REKLAMA

Kilka dni temu minęła siódma rocznica tragicznej śmierci płońszczanina Andrzeja Bujakowskiego, nauczyciela wychowania fizycznego i trenera futbolu. Pojawił się pomysł, aby kolejne Klubowe Mistrzostwa  Powiatu Płońskiego w Piłce Nożnej, organizowane przez Stowarzyszenie Graj z Krystianem oraz Starostwo Powiatowe w Płońsku, przy udziale naszych Gmin, poświęcone były osobie śp. Andrzeja. 

- Przy okazji kolejnej rocznicy śmierci Andrzeja Bujakowskiego, pomyślałem, że powiatowe mistrzostwa w piłce nożnej mogłyby być jednocześnie jego memoriałem. Byłaby to odpowiednia okazja do wspomnienia tego świetnego płońskiego sportowca, trenera oraz kolegi - mówi Robert Adamski, wuefista, trener lekkiej atletyki, członek Zarządu Powiatu Płońskiego. - Dla turnieju byłoby to coś bardzo pozytywnego, podniosło by jego prestiż. Organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie 'Graj z Krystianem' i ono powinno podjąć ostateczną decyzję, jednak z tego co wiem, to pomysł spotkał się z pozytywnym odbiorem. Więc jeśli wszystko dobrze się ułoży, to za rok taki memoriał, który wyłoni mistrza powiatu, będzie miał miejsce.

Krystian Jobski z płońskiego Stowarzyszenie GzK o inicjatywie uczczenia pamięci przedwcześnie zmarłego pasjonata sportu podczas turniejów KMPPwPN, mówi bardzo pozytywnie, więc wszystko jest na dobrej drodze, aby mistrzostwa stały się jednocześnie memoriałem Andrzeja Bujakowskiego. Trzymamy kciuki!

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

nikt takinikt taki

0 9

ciekawe kto będzie to organizował, bo organizować bez ponoszenia żadnych kosztów to każdy potrafi. zaprosić drużyny sędziów i powiedzieć klubom że mają za to zapłacić ha ha wielki organizator 17:11, 10.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

znajomekznajomek

2 3

ja nadal nie mogę uwierzyć że Andrzeja już nie ma, bo jakiś zasraniec go zmasakrował swoim gruchotem 🙁 18:25, 10.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KibicKibic

0 6

Wielki organizator Jobski pożal się boże potrafi się tylko chwalić jeszcze musi się dużo uczyć 21:13, 10.07.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

XX

4 0

To weź i zorganizuj coś fajnego mądralo forumowy 😁
A uczyć się musi każdy, całe życie. Jopek też. Ameryki nie odkryłeś. Ważne że chce mu się działać. 13:17, 11.07.2020


REKLAMA