Zamknij
REKLAMA

Stowarzyszenie 'Graj z Krystianem' razem ze Starostwem Powiatowym w Płońsku odmrażają sport. Klubowe Mistrzostwa Powiatu tuż, tuż [ZAPOWIEDŹ]

18:27, 10.06.2020 | Krystian Jobski
Skomentuj No to lecimy z tymi Klubowymi Mistrzostwami Powiatu Płońskiego 2020 [Foto: Szymon Kirczuk/Archiwum/Zdjęcie z bloga naszego Mistrza fotografii]
REKLAMA

O planach rozegrania takich mistrzostw mówił mi oraz kilku trenerom z naszego powiatu nigdyś Krzysztof Szymański. Także jako pomysłodawcę tej imprezy trzeba uznać ówczesnego dyrektora Płońskiej Akademii Futbolu, którego pozdrawiam. My, jako stowarzyszenie chcieliśmy właśnie w ten sposób wykorzystać bardzo długi rozbrat z piłką naszych drużyn. Inicjatywa spotkała się  z dużym zainteresowaniem władz samorządowych, które wspierają nas przy organizacji tego wydarzenia. Mam tu na myśli Starostwo Powiatowe w Płońsku, jak i władze gminne, wójtów, „gospodarzy” poszczególnych kolejek rywalizacji. 

Dzięki naszym partnerom, najlepsze drużyny mogą liczyć na atrakcyjne i ciekawe nagrody. Do zwycięzców rywalizacji trafi bon na zakup sprzętu sportowego, co powoli staje się standardem w imprezach organizowanych przez nasze stowarzyszenie. 

Największym minusem jest sytuacja pandemiczna w naszym kraju, uniemożliwiająca przebywanie i dopingowanie kibiców swoim drużynom z wysokości trybun. Dlatego też Kuba Rachobińskim z agencji kreatywnej Yaas przeprowadzi transmisję z tego wydarzenia. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić kibiców przed telewizory - zachęca Krystian Jobski, główny organizator przedsięwzięcia. 

Osiem klubów z naszego regionu stanie do walki o główne trofeum. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy.

Po dwa najlepsze teamy z każdej grup uzyskają awans do wielkiego finału, który zostanie rozegrany 27 czerwca w Sochocinie. 

Cała impreza zostanie rozegrana pod honorowym patronatem Starosty Płońskiego Elżbiety Wiśniewskiej. 

- Te ostatnie tygodnie były naznaczone zupełną sportową posuchą. W wielu dyscyplinach powrót do normalmości nie jest łatwy i nie nastąpi szybko. Cieszę się, że Stowarzyszenie 'Graj z Krystianem' już teraz wyszło z tak swietną inicjatywą. Sam jest trenerem i wiem jak bardzo zawodnikom zależy na powrocie do rywalizacji, dlatego życzę chłopakom biorącym udział w tym turnieju dużo radości i sportowej satysfakcji. Jako Zarząd Powiatu bardzo dbamy o obszar sportu, zarówno pod względem infrastruktury, finansowania szkolenia młodzieży, ale także wsparcia wydarzeń sportowych. To nasza kolejna, mała cegiełka - mówi Robert Adamski, członek Zarządu Powiatu Płońskiego.

Dzięki uprzejmości Kamila Koprowskiego, wójta gminy Załuski i przedsiębiorcy Romana Wargulewskiego nagrody podczas Finału Klubowych Mistrzostw Powiatu Płońskiego wręczy były trener reprezentacji Polski Wojciech Łazarek! To pierwsza z kilku niespodzianek przygotowanych na zbliżające się rozgrywki :-)

Pierwszy gwizdek sędziego już w najbliższą sobotę, tj. 13 czerwca o godzinie 15 na stadionie w Karolinowie. Partnerami turnieju są: V8 Garage Jasiówka, AP Trans Adam Przedpełski, Medicum Gabinety Lekarskie, Pizzeria Roma, Auto-Części Jasiówka. Sponsorem transmisji turnieju jest Comfort-Therm. Portal 'Płońsk w Sieci' objął patronat medialny nad Klubowymi Mistrzostwami Powiatu!  

(Krystian Jobski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

dooldool

0 0

Co za naród 00:09, 11.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MekensMekens

1 1

Cieszę się i gratuluje pomysłu . Tak trzymać 07:57, 13.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA