Zamknij
REKLAMA

Poznaliśmy mistrza III edycji Ligi HM Trans! [FOTO]

15:04, 09.03.2020 | DT
Skomentuj Pal-Rob w formie! Marek Wronka najlepszym zawodnikiem imprezy [Foto: Dawid Turowiecki]
REKLAMA

Za nami zimowa edycja rozgrywek Ligi HM Trans. 8 marca w hali sportowej MCSiR rozegrano ostatni, czwarty już turniej, a piłkarzom kibicowały m.in. świętujące swój dzień Panie. Główne trofeum tym razem wywalczyli reprezentanci Pal-Rob-u Płońsk.

Zwycięzca jest zasłużony. Pal-Rob w dziewięciu meczach nie zanotował żadnej porażki, jedynie raz zremisował. Osiem wygranych zapewniło ostateczny triumf. 

W minioną niedzielę Pal-Rob odprawił z kwitkiem zarówno baboszewskie Orlęta (2:1) oraz Tynkpol (3:2), czyli ekipy depczące po piętach liderowi. Ale to AutoHol Kondrajec, dzięki bezpośredniej wygranej, wskoczył na miejsce drugie. 

Z meczu Orlęta - Jutrzenka 4:3. Tym razem baboszewianin Robert Goszczyński musiał uznać wyższość strzelejącego, mimo że wyczuł jego intencje [Foto: DT] 

Najwartościowszym zawodnikiem imprezy wybrano Marka Wronkę ze zwycięskiej drużyny. Królem strzelców został Kacper Winiecki (Auto-Hol), a najlepszym bramkarzem Mateusza Lewandowskiego, golkipera Pal-Rob-u. 

Piłkarze Pal-Rob-u, triumfatorzy rozgrywek, wspólnie z organizatorami (Marcin Stasiak, Krystian Jobski) i współorganizatorami imprezy (Waldemar Kunicki, dyrektor MCSiR w Płońsku) oraz z jej patronami - radną Marzanną Stasiak i burmistrzem Płońska Andrzejem Pietrasikiem 

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła radna RM w Płońsku Marzanna Stasiak i burmistrz Andrzej Pietrasik, i to m.in. oni wręczali statuetki i puchary najlepszym. Nagrody specjalne radnej Stasiak trafiły do zawodników Mazovii Błomino i Tynkpolu. 

Krystian Jobski, główny organizator zawodów z ramienia firmy HM Trans, już zapowiada i zaprasza na rozgrywki majowe, które gościć będą na 'Orlikach'. 

Więcej zdjęć z niedzielnego turnieju znajdziecie poniżej.  

(DT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA