Szczęśliwa niedziela dla Orląt Baboszewo i Reckit Benckiser. Walka o Puchar HM Trans rozkręca się na całego [FOTO]

08:40, 14.01.2019 DT Aktualizacja: 10:31, 16.01.2019
Skomentuj Działo się na parkiecie podczas meczu PAL-ROB-u z Tynkpolem [Foto: Dawid Turowiecki] Działo się na parkiecie podczas meczu PAL-ROB-u z Tynkpolem [Foto: Dawid Turowiecki]

Za drużynami druga seria meczów w HM Trans Cup 2019. W orkiestrową niedzielę piłkarze grali jak z nut, chociaż nie zabrakło również krótkich spięć po grze na pograniczu fauli, kiedy zawodników musieli uspokajać i rozdzielać sędziowie oraz koledzy z zespołu. Emocji więc nie brakuje, a to dopiero półmetek rozgrywek.

Na razie na czele tabeli Tynkpol i Orlęta Baboszewo, które po sześciu meczach mają na koncie po 15 punktów. Na Orlęta w niedzielę nie było mocnych, wygrały trzykrotnie. Z kolei Tynkpol doznał pierwszej porażki w turnieju z ekipą PAL ROB Budownictwo 0:1. To w tym spotkaniu graczom puściły nerwy, co skutkowało karami minutowymi. Komplet zwycięstw odnotowali również zawodnicy Reckit Benckiser, którzy jako jedyny zespół nie zaznali jeszcze goryczy przegranej. Po pięciu spotkaniach mają na koncie 13. oczek. Depczą im po piętach piłkarze wspomnianego już PAL ROB-u (10 pkt.). Dalej, między drużynami niewielkie straty, co zapowiada kontynuację murowanych emocji na parkiecie, tym razem w baboszewskiej hali sportowej, już 27 stycznia. Zapraszamy!

Jutrzenka Unieck – Autohol 0:1

Orzeł Siedlin, drużyna, której patronem medialnym jest nasz portal, w niedzielę zagrała w kratkę. Jedna wygrana, dwie przegrane. Na zdjęciu mecz z Instalbudem. Do przerwy 0:3, w drugiej połowie odrabianie strat, ale rywal się obronił. Orzeł w tabeli jest 9. [Foto: DT]

Te Chłopaki Płaczą – Reckit Benckiser 2:5

Najlepsi strzelcy: Adrian Jędrzejewski - 6 goli, Damian Matusiak - 6, Sebastian Czajkowski - 5, Damian Konwerski - 5, Damian Wierzchowski - 4, Marcin Droziński - 4, Emil Wachol - 4, Piotr Wypyszyński - 4, Szymon Pawlak - 4, Dawid Czajkowski - 3, Kacper Winiecki - 3, Łukasz Sepczyński - 3, Sebastian Tabaka - 3.