Zamknij
REKLAMA

Gole w sylwestrowym meczu i pieniądze w puszkach [FOTO]

22:04, 29.12.2018 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj
Sylwestrowe granie w płońskiej hali sportowej dla Elwiry [Foto: DT]

Na kilkadziesiąt godzin przed rozpoczęciem Nowego Roku płońscy piłkarze rozegrali w sobotę w hali sportowej tradycyjny mecz towarzyski. Tym razem sylwestrowemu spotkaniu przyświecał szczytny cel. Kibice i zawodnicy mogli wesprzeć groszem leczenie płońszczanki, Elwiry Kołakowskiej, która zachorowała na stwardnienie zanikowe boczne i potrzebuj pieniędzy na kosztowną kurację lekową. Już wiemy, że do puszek trafiło dziś ponad 4 tysiące złotych. Organizatorzy zapowiadają, że na tym zbiórka się nie kończy i wkrótce odbędą się kolejne wydarzenia, podczas których charytatywna akcja będzie kontynuowana. 

Sobotni mecz i zbiórka pieniędzy zainteresowały wielu mieszkańców Płońska. Trybuny hali sportowej wypełniły się niemal po brzegi. Futsalowe zmagania zakończyły się wygraną byłych płońskich piłkarzy, w dużej mierze doświadczonych oldbojów. Pokonali oni drużynę Płońskiej Akademii Futbolu, głównego organizatora wydarzenia (współorganizatorem była szkółka Football School Płońsk), 10 do 2 (do przerwy 7:0). Na zakończenie sportowych emocji, jak zwykle pamiętano o noworocznych życzeniach przy szampanie. 

Do puszek Julii Chlewickiej, Kamili Kołakowskiej oraz Waldemara Senderskiego, którzy zaangażowali się w akcję pod auspicjami Fundacji ,,Daj mi skrzydła”, wrzucono dokładnie, jak policzono, 4164,85 zł. Wielkie dzięki za ten gest, ludzie! Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie poniżej. 

Przypominamy, że datki na leczenie Elwiry można wpłacać przez stronę Fundacji ,,Daj Mi Skrzydła” (numer konta Fundacji ,,Daj Mi Skrzydła”: 35 2130 0004 2001 0616 8835 0012 - z dopiskiem „Elwira Kołakowska”. Na facebook’owym profilu - 84 dla Elwiry - prowadzone są licytacje na jej leczenie. Zachęcamy do udziału. 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

oganizatoroganizator

5 1

współorganizatorem 22:30, 29.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone