Zamknij
REKLAMA

Piłkarska niedziela na 'Orlikach'. 12 drużyn, 34 mecze i gol za golem. Za nami Graj z Krystianem Cup [FOTO]

15.03, 18.10.2021 RED Aktualizacja: 15.58, 18.10.2021
Skomentuj Krystian Jobski zorganizował kolejny udany turniej! Do gry w październikową niedzielę przystąpiło na dwóch 'Orlikach' aż 12 drużyn [Fot. Szymon Kirczuk]
REKLAMA

Stowarzyszenie ''Graj z Krystianem'' zadbało o mocne zakończenie piłkarskiego sezonu orlikowego. 12 zespołów z całego Mazowsza wzięło udział w Turnieju Graj z Krystianem Cup. Ekipy z Warszawy, Glinojecka, Nowego Dworu Mazowieckiego, Drobina, Bieżunia, Przasnysza oraz kilku reprezentantów naszego regionu podzielono na dwie sześciodrużynowe grupy. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem radnej miejskiej Marzanny Stasiak oraz prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Sławomira Pietrzyka.

Rywalizacja w grupie A toczyła się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 4, druga grupa rozgrywała swoje mecze przy „trójce". Do fazy pucharowej awans wywalczyły po dwa najlepsze zespoły z grup eliminacyjnych.

W obu przypadkach dopiero ostatnie spotkania grupowe zadecydowały, które drużyny zagrają w półfinałach. Ostatecznie z awansu cieszyły się drużyny Tynkpolu, Smakoszy, Czarków Przasnysz oraz Kąsających Prababć. O awansie ostatnich z wymienionych zadecydował lepszy bilans bramkowy.

W finale jako pierwsi zameldowali się zawodnicy Kąsających Prababć, ogrywając Tynkpol 4:2. Obok piłkarzy z Bieżunia w meczu o główne trofeum zagrała ekipa Czarków, wygrywając z rewelacją niedzielnych rozgrywek, drużyną Smakoszy 2:0. Mecz o brąz rozstrzygnęli na swoją korzyść piłkarze Tynkpolu, którzy pokonali team Piotrka Milewskiego.

W niedzielę w sumie rozegrano aż 34 mecze. W tym decydującym kibice oglądali cztery bramki, trzy z nich zdobyli zawodnicy z Przasnysza i to oni wygrali niedzielne zmagania.

Organizatorzy przyznali siedem nagród indywidualnych.

Król strzelców – Damian Wierzchowski (Tynkpol);

MVP – Przemysław Wiśniewski (Kąsające Prababcie)

Najlepszy bramkarz – Sławomir Klimowski (Tynkpol)

Wyróżniono również zawodników z każdej drużyny występującej w fazie pucharowej turnieju:

Czarki Przasnysz – Paweł Michalak

Kąsające Prababcie – Bartłomiej Jakowski

Tynkpol – Łukasz Białęcki 

Smakosze – Kamil Ostapowski.

Oprócz wspomnianej radnej Marzanny Stasiak, piłkarzom kibicowała Beata Jasiówka, przedstawicielka Partnerów wydarzenia oraz Dawid Turowiecki, redaktor naczelny portalu 'Płońsk w Sieci', patrona medialnego imprezy. Partnerami turnieju są: Auto-Części Jasiówka, AP Trans Adam Przedpełski, Medicum Gabinety Lekarskie, V8 Garage Jasiówka.

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z TURNIEJU, AUTORSTWA SZYMONA KIRCZUKA, ZNAJDZIECIE W FOTO-GALERII PONIŻEJ. 

(RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%