XVII edycja halowej ligi piłki nożnej przeszła do historii baboszewskiego sportu. W stawce ośmiu zespołów najlepsza okazała się drużyna Tynk-Pol-u. Ekipa dowodzona przez Ireneusza Kamińskiego zapewniła sobie tytuł mistrzowski już na trzy kolejki przed końcem rozgrywek. Gościem honorowym niedzielnego wydarzenia był były reprezentant Polski, m.in. zawodnik Legii Warszawa oraz Celticu Glasgow - Dariusz Dziekanowski.
Od 2002 roku nieprzerwanie w Baboszewie trwają zmagania piłkarzy w halowej lidze. W sumie na przestrzeni tych 17 lat rozegrano ponad tysiąc meczów i strzelono ponad 6 tysięcy bramek!
Każdego roku na zakończenie sezonu Piotrek Lipiński, szef baboszewskiej hali sportowej, zaprasza uznane dla rodzimej piłki nożnej postacie. Tym razem wybór padł na Dariusza Dziekanowskiego, jednego z najlepszych polskich napastników. W reprezentacji Polski w latach 1981–1990 rozegrał 63 mecze i strzelił 20 goli. W 1986 brał udział w mistrzostwach świata w Meksyku. W sezonie 1993/94 sięgał z warszawską Legią po mistrzostwo i Puchar Polski.
W klasyfikacji końcowej triumfowali gracze Tynk-Pol-u, mając w swych szeregach najskuteczniejszego snajpera - Damiana Wierzchowskiego oraz najlepszego bramkarza - Sławomira Klimkowskiego. Zawodnikiem fair play okrzyknięto Sławomira Orzechowskiego z ekipy Huraganu. Dodajmy, że drugie miejsce wywalczyli piłkarze ADL Lewandowscy, a trzecie Oldboy Baboszewo.
Więcej zdjęć z niedzielnych rozgrywek znajdziecie poniżej.
Sąd Najwyższy stwierdził ważność wyboru Nawrockiego
ale nie mogą się pogodzić z porażką.Bodnar kwestionuje wyrok i sąd a sam jest powołany nie zgodnie z prawem. jak ta izba oceniała wybory do Europy i do sejmu ,to było ok,jak na prezydenta to Premier wysyła swego człowieka do mącenia i nie kwestionowania wyroku a co za tym idzie wyboru POLAKÓW I pojmowania DEMOKRACJI.
kryn
08:43, 2025-07-03
Z płońskiego szpitala odchodzi uznany ginekolog
Zwolnił bezprawnie Obeimajera?? ..na Czerniakowskim wszystko ok,rozwijają się i leczą,a na naszym SOR,..szykują tylko pacjentów do zakładów pogrzebowych
A kto
06:44, 2025-07-03
O parkingu przy Ogrodowej w telewizji
bezmyślnego zarządznia miastem. Nie trzeba kończyć logistyki na politechnice, zeby przewidzieć co się będzie działo, po zlokalizowaniu tam banku PKO BP. To To samo łatwo przewidzieć jakie będą problemy, po oddaniu do użytku stadionu sportowego na ul. Kopernika. Ale czy któryś radny zadał choćby *%#)!& pytanie, na etapie projektowania inwestycji ?
Takie są skutki
23:32, 2025-07-02
Z płońskiego szpitala odchodzi uznany ginekolog
za dyrektora Makówkę !
Trzymamy kciuki
23:19, 2025-07-02