Zamknij
REKLAMA

Palmowscy i spółka wracają na mistrzowski szlak! [FOTO]

16:56, 05.10.2020 | KJ
Skomentuj [Foto: Krystian Jobski]
REKLAMA

Pal-Rob i Tynkpol to obecnie najlepsze amatorskie drużyny w powiecie płońskim. W ostatnim meczu tegorocznej edycji płońskiej Halowej Ligi Amatorów Piłki Nożnej te dwa zespoły spotkały się ponownie.

Przypomnijmy, niedzielna kolejka była dokończeniem rozgrywek przerwanych przez wybuch pandemii. Pierwotne halowego mistrza naszego miasta mieliśmy poznać w marcu. Ale wróćmy do wydarzeń boiskowych.

Patrząc na tabelę przed ostatnim meczem wczorajszej rywalizacji remis w tym meczu dałby drużynie Pal-Robu tytuł mistrzowski, Tynkpol uplasowałby się na drugiej pozycji, zaś na najniższym stopniu podium stanęliby płońscy Oldboy'e.

Jednak ubiegłoroczni wicemistrzowie nie bawili się w matematykę i pewnie wygrali to spotkanie 3:0 po dwóch bramkach Krzysztofa Cieślińskiego i jednym trafieniu Jakuba Palmowskiego. Taki obrót sprawy zdecydowanie ucieszył drużynę Oldboy Liberpol Płońsk, która rzutem na taśmę uplasowała się na drugiej pozycji kosztem wspomnianego Tynkpolu. Po meczu, kończącą się edycje podsumował Jakub Palmowski.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem tu być i pomóc chłopakom. Ten sezon halowy był wyjątkowy oraz niepowtarzalny. Zamiast zakończenia w marcu odbyło się ono dopiero w październiku. Liga halowa trwająca rok to jest niecodzienna sytuacja w Płońsku. Dziś potrzebowaliśmy 7. punktów, aby wygrać ligę, zdobyliśmy ich komplet, a więc dziewięć. Mecz z Lodmors`em wygrany przez walkower, oraz dwa zwycięstwa 2:1 z Romex`em i 3:0 z Tynkpol`em - na boisku, na pewno budują pewność siebie i atmosferę między nami w Pal-Robie. Bardzo cieszę się, że udało mi się zdobyć 2 bramki z Romexem i jedną z drużyną Tynkpolu. Niestety, nie mogę powiedzieć więcej o spotkaniach, ponieważ spieszę się na mecz ligowy na stadionie w Uniecku. Jest jeszcze dziś pewne zadanie do wykonania – mówił nam Jakub Palmowski.

Kuba może czuć się spełniony, miał udział przy bramce dającej zwycięstwo GKS Cofmort-Therm Gumino w rywalizacji właśnie z Jutrzenką Unieck (mecz zakończył się wynikiem 2:1- przyp. red).

Skład zwycięskiej drużyny:

Pal-Rob: Zawadzki Jacek, Zawadzki Arkadiusz, Palmowski Jakub, Palmowski Robert, Lewandowski Mateusz, Frankowski Daniel, Cieśliński Krzysztof,  Smutek Andrzej, Kamaszewski Mateusz, Garłowicz Filip. Malicki Marcel, Chądzyński Sebastian, Wronka Marek.  

Klasyfikacja końcowa:

1. Pal-Rob Płońsk

2. Liberpol Oldboy Płońsk

3. Tynkpol

4. Romex

5. Oldboy Raciąż

6. GUKS ORZEŁ Siedlin

7. Lod-Mors

8 .Smakosze

Najlepszym strzelcem rozgrywek został autor 15 bramek Krzysztof Salak (Romex). Najlepszym bramkarzem okrzyknięto Adama Zawłockiego (Liberpol Oldboy Płońsk).

Jak udało nam się dowiedzieć, podczas zbliżającego się sezonu halowego Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji zmienia formułę rozgrywek piłkarskich. Wieloletnią tradycję rozgrywania ligi zastąpi cykl jednodniowych turniejów.

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z NIEDZIELNEGO FINISZU ROZGRYWEK ZNAJDZIECIE PONIŻEJ.

(KJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA