Zamknij
REKLAMA

Rowerowa sobota przy Kopernika - XII Kolarskie Kryterium Uliczne Płońskiej ''Solidarności" [FOTO]

11:55, 08.09.2019 | DRED
REKLAMA
Skomentuj

Tyle rowerów naraz można zobaczyć przy ulicy Kopernika tylko we wrześniową sobotę podczas kolarskiego kryterium płońskiej Solidarności, już dwunastego. Na dobry początek ruszyły zaledwie kilkuletnie dzieci, gorąco dopingowane i wspierane na trasie przez swoich rodziców.

Kilkugodzinne zawody pokazały, że można poczuć ducha kolarstwa i w naszym mieście. Wiele osób dla czystej rekreacji wsiada na rower, a takie przedsięwzięcia jak to sobotnie jeszcze bardziej popularyzują jazdę na dwóch kółkach. 

Najważniejszy był sam udział i zamiłowanie do jazdy na rowerze, chociaż bardziej wprawieni w kolarskich szrankach ścigali się ile sił w nogach.

Uczestnicy zawodów nie wrócili do domów z pustymi rękami. Wręczono puchary, medale i nagrody rzeczowe. 

Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie poniżej. 

(DRED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

maciejmaciej

5 1

Sam pomysł zawodów słuszny. Podoba mnie się.
Ocena niedostateczna zaś za dezorganizację ruchu w mieście. Korki i brak kogokolwiek,kto pokierowałby ruchem na newralgicznych skrzyżowaniach. Szkoda,że organizatorzy nie usłyszeli komentarzy osób przejeżdżających przez Płońsk. Do takich imprez z wyłaczeniem ruchu,dzielnica przemysłowa jak znalazł. 14:26, 08.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

krynkryn

1 1

pomysł słuszny,tylko dzieci nie powinny jeździć po ulicy,może lepiej ich do komputerów i komórek.jak są inne imprezy i zajmowana jest ulica to kierowcy nie płaczą,utrudnienie jest bo sam jestem kierowcą, ale można wytrzymać i dać poszaleć rowerzystom.- samo zdrowie i zdrowa rywalizacja. a Solidarności dziękuję za organizację coroczną tej imprezy. 15:21, 09.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone