Zamknij
REKLAMA

Policjant z Raciąża podwójnym mistrzem Europy! - Nie spodziewałem się, że może być tak dobrze - st. sierż. Patryk Błocki

12:50, 21.05.2019 | za info podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska dodał DT
REKLAMA
Skomentuj

W miniony weekend dwa złote medale i jeden srebrny zdobył podczas Mistrzostw Europy w kulturystyce st. sierż. Patryk Błocki, na co dzień pracujący jako „patrolowiec” w Komisariacie Policji w Raciążu. Startował w trzech kategoriach. W dwóch zdobył tytuł Mistrza Europy. 

Mistrzostwa Europy - konkurs 20-th EUROPE AM AND PRO CHAMPIONSHIP WFF-WBBF - odbyły się w miniony weekend w Kłajpedzie na Litwie. Raciąski policjant-kulturysta startował w trzech kategoriach: Fitness Model Men, Muscle Model i Men Psyhique.

Konkurencja była bardzo duża, gdyż udział w konkursie brali najlepsi zawodnicy z Białorusi, Rosji, Czech, Francji, Ukrainy, Irlandii, Anglii, a nawet Indii. Patryk, który zaledwie dwa tygodnie temu zdobył tytuł Mistrza Polski w kulturystyce w kategorii CLASSIC PHYSIQUE, tym razem w dwóch pierwszych kategoriach, w których startował zdobył złoto i tytuł Mistrza Europy, a w trzeciej srebro.

Podczas Mistrzostw Europy na Litwie Polskę reprezentowało 8 zawodników. Wszyscy pozajmowali wysokie, głównie pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Była to „złota ekipa” WBBF WFF Polska.

- Nie spodziewałem się, że może być tak dobrze i zostanę mistrzem Europy. Miesiące przygotowań, godziny na siłowni, litry potu wylane na treningu cardio, wiele wyrzeczeń i poświęceń – przyniosły efekt - mówi świeżo upieczony mistrz Starego Kontynentu. - Forma na zawodach i po całym przygotowaniu myślę, że życiowa. Ale pamiętajcie, nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej, więc dzień, dwa odpoczynku i ciśniemy dalej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

(za info podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska dodał DT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

................

1 14

I tak jest słaby :D niech wystąpi w wyższej wadze trochę wyżej jak 70 kg xd 18:07, 21.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

******

8 3

Co żal dupę ściska :) 18:27, 21.05.2019


XyzXyz

5 11

Pies to pies 19:05, 21.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Znawca Znawca

5 2

A może niech koledzy z biura spraw wewnętrznych sprawdza skad Pan policjant bierze kokoks. Wtedy szybko przestanie być policjantem 20:48, 23.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone