Zamknij
REKLAMA

Powiatowe stypendium dla piłkarek Olimpijczyka za sukces w Abu Dhabi

16:56, 27.03.2019 | REDAKCJA
REKLAMA
Skomentuj
Wychowanki Olimpijczyka dumnie prezentowały złote medale Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi. Z kolei wicestarosta Krzysztof Wrzesiński wręczył zawodniczkom symboliczny czek na kwotę 5000 zł [Foto: DT]

Podczas środowej sesji władze powiatu płońskiego wręczyły na ręce zawodniczek sekcji ''Olimpijczyka" Płońsk symboliczny czek za dokonania, które stały się ich udziałem podczas niedawno zakończonych Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 

Reprezentantki ''Olimpijczyka", działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, w składzie: Wiktoria Gmurczyk, Paulina Benkie, Marlena Włodarska, Monika Młudzikowska i Martyna Siwek, otrzymają na konto po 1000 zł netto. Poza tym zawodniczki odebrały gratulacje, dyplomy i sportowe torby z upominkami. Głos w imieniu naszych ''złotek" zabrała ich trener, Agnieszka Palińska. 

- Dla nas to wielki sukces, jaki osiągnęliśmy, ale również chcieliśmy bardzo promować powiat, szkołę, z której się wywodzimy. Udało nam się jednocześnie zapromować nasz kraj na imprezie tak dużej rangi - dziękowała gospodarzom sesji za zaproszenie pani Agnieszka. 

REKLAMA
(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Em ,Em ,

5 0

Gratuluję i życze dalszych sukcesów! 17:52, 27.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone