Zamknij
REKLAMA

Wędkarska sobota na Rutkach. Udane zawody dla dzieci. Rywalizacja, ognisko, nagrody! [FOTO]

13.21, 17.09.2022 D.T. Aktualizacja: 15.34, 20.09.2022
Skomentuj Jedni z uczestników sobotnich zawodów na Rutkach. Od lewej: Jakub Krawczyk (nagrodzony za największą złowioną rybę), najmłodszy uczestnik Antoni Bartkowski i Anna Malinowska, która zajęła pierwsze miejsce [fot.: Paweł Nagadowski]
REKLAMA

Działo się dzisiaj wiele wokół płońskiego akwenu Rutki. Kilkugodzinne zawody wędkarskie metodą spławikową zgromadziły ponad 50 uczestników od lat 4 do 16-tu. Poza rywalizacją w łowieniu ryb, organizatorzy wręczyli nagrody oraz zaprosili młodych lub bardzo młodych wędkarzy na poczęstunek przy ognisku. 

Przed godziną 8 zawodnicy i zawodniczki zajęli swoje miejsca by rozpocząć połów. Dopingowani przez swoich bliskich, łączyli hobby ze staraniami o jak najlepszy indywidualny wynik. 

[FOTORELACJA]984[/FOTORELACJA]

Odnotujmy, że pierwsze miejsce zajęła 15-letnia Anna Malinowska, drugi był 6-letni Ignacy Wojtkowski, a trzeci Antoni Bartkowski, który ma ledwie 4 latka, był to najmłodszy uczestnik wędkarskich zawodów. Najmłodsza uczestniczka to 9-letnia Amelia Jakubczyk. Dodajmy, że największą rybę złowił Jakub Krawczyk.  

Organizatorzy sobotniej imprezy dla dzieci, czyli Wiola Witulska, Piotr Górecki oraz Kamil Kamiński z Koła Wędkarskiego Płońsk, już planują organizację kolejnych tego typu przedsięwzięć. Dodajmy, że sponsorem nagród dla wędkarzy był dziś Krzysztof Ważyński z miejscowego sklepu ZOO Centrum.   

(D.T.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%