Zamknij
REKLAMA

Pobiegł w Ultramaratonie Powstańca 1944

18.24, 31.07.2022 RED Aktualizacja: 18.34, 31.07.2022
Skomentuj [Fot.: zbiory prywatne]
REKLAMA

Piotr Liszewski ze Stowarzyszenia ''Płońscy Patrioci'' wystartował w niedzielę w ósmym wieliszewskim Ultramaratonie Powstańca 1944. Poniżej jego relacja z wydarzenia, w którym wziął już udział po raz szósty. 

''Dystans jaki był do pokonania to 63 km (za każdy dzień walki - każdy uczestnik przebiegł 1 km). Do wyboru był bieg indywidualny lub sztafeta. Ja wybrałem, jak zawsze, bieg solo. 

Pogoda od samego początku nie rozpieszczała, całą trasę biegłem w deszcz. Oczywiście błoto i kałuże też mnie witały co chwila, ale to jest nic przy tym co musieli przeżyć wszyscy walczący za naszą wolność. 

Bardzo cieszy mnie fakt, że mogłem uczestniczyć w tej imprezie i chociaż w taki sposób złożyć podziękowanie za moją i nie tylko moja wolność. Osobiście mogę powiedzieć, że uwielbiam tą imprezę. Bardzo mało jest imprez, na które wracam, ale tutaj będę wracał do momentu kiedy zdrowie pozwoli. Z dwóch powodów śmiało mogę polecić tą imprezę wszystkim, którzy lubią biegać: impreza ma klimat, a jej organizacja stoi na bardzo wysokim poziomie, a do tego aspekt zdecydowanie ważniejszy - idea biegu

Metę przekroczyłem z czasem 8 godzin i 36 minut. Nie było najgorzej, ale zawsze może być lepiej. Chciałbym też podziękować swojej rodzinie żonie i dzieciom, którzy zawsze mi kibicują i wierzą we mnie'' - zrelacjonował swój start płońszczanin Piotr Liszewski z ''Płońskich Patriotów''. 

Piotrek, gratulujemy startu i ukończenia tak ważnego dla Ciebie biegu!

(RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%