Zamknij
REKLAMA

To ostatnie dni, aby skorzystać z płońskiego basenu. Weekendowe atrakcje tuż przed remontem obiektu MCSiR

08:57, 18.05.2022 | Ł.W./MCSiR Płońsk
Skomentuj Przed wakacjami ruszy kompleksowy remont płońskiej krytej pływalni [fot.: Łukasz Wielechowski]
REKLAMA

To już praktycznie ostatnia szansa, aby skorzystać z dobrodziejstw krytej pływalni w Płońsku. - Przez co najmniej rok miejska pływalnia będzie wyłączona z eksploatacji, więc tym bardziej zapraszamy na ostatnie dni jej funkcjonowania, w taki sposób jak działała ona przez 24 lata - mówi burmistrz Andrzej Pietrasik, nawiązując do kompleksowego remontu płońskiego basenu, na którego modernizację Miasto w ostatnich dniach podpisało umowę z wykonawcą. 

Remont basenu pochłonie ponad 6 mln złotych, z czego blisko 2 mln 400 tys. zł to dofinansowanie z rządowego programu ''Sportowa Polska''. - Główne środki finansowe będą przeznaczone na tę część pływalni, której klienci na co dzień nie oglądają, czyli serce basenu, ten dół - podbasenie, tam gdzie są wszystkie urządzenia techniczne odpowiedzialne za jakość wody, za jej temperaturę, za filtrację powietrza (na zdjęciach powyżej - red.) - mówi Waldemar Kunicki, dyrektor MCSiR w Płońsku. 

Tym samym już wkrótce płoński basen będzie nieczynny. MCSiR w Płońsku zaprasza więc na atrakcje w ostatni weekend (21-22 maja) na pływalni przed jej modernizacją.

- Przed naszym rozstaniem z płońszczanami na czas remontu będzie sporo atrakcji (m.in. wodny tor przeszkód) i niespodzianka, której na płońskiej pływalni jeszcze nie było. W sobotę będą wydłużone godziny pracy naszego basenu - mówi dyrektor Waldemar Kunicki. - Dorosłych zapraszamy więc na nocne pływanie, bo basen w sobotę będzie dostępny do godziny 24. 

Filmik z zaproszeniem do korzystania z basenu już na chwilę przed jego remontem znajdziecie TUTAJ

(Ł.W./MCSiR Płońsk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

bez_52bez_52

1 1

Panie Kunicki, panie Pietrasik, a może byłoby lepiej aby na ten ostatni weekend oszczędzić ludziom stania w kolejce o godzinie 13 i otworzyć choćby od ósmej rano. Szczególnie, iż poprawa pogody z powodowała że coraz więcej dzieci i młodzieży pragnie popływać mając w perspektywie dwa okresy wakacyjne bez basenu. Wiem, ta decyzja wymaga myślenia, a niektórych myślenie boli. 12:22, 19.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pływakpływak

0 0

Panowie trzeba być totalnym kretynem lub pozbawionym szacunku dla innych ludzi cynikiem, aby zapraszać "gorąco" wszystkich chętnych na basen w ostatnią sobotę i niedzielę wiedząc iż praktycznie można pływać tylko po dwóch torach. Pozostałe tory były zajęte pod te dmuchane, wypożyczone /ciekawe na jakich warunkach / *%#)!& które były potrzebne na ten ostatni weekend "jak świni siodło". 09:40, 23.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%