Zamknij
REKLAMA

'Osiedle Zielone' w Płońsku - Naszym założeniem jest budowanie nieruchomości, w której sami moglibyśmy zamieszkać

13:01, 14.03.2021 | Materiał zewnętrzny

Szanowni Państwo, rozpoczęliśmy inwestycję polegającą na wybudowaniu osiedla mieszkaniowego pod nazwą “Osiedle Zielone” w Płońsku u zbiegu ulic Wiejskiej i Zielonej. Osiedle tworzyć będą trzy nowe, komfortowe, przyjazne dla środowiska budynki mieszkalne z halami garażowymi w podziemiu. Projekt przewiduje łącznie 104 mieszkania oraz 3 lokale użytkowe. Stawiamy na jakość i nie uznajemy kompromisów, dlatego w budynkach zostaną zastosowane wysokogatunkowe surowce i ekologiczne rozwiązania.

“Osiedle Zielone” to nie tylko nowoczesne i komfortowe budynki z funkcjonalnymi mieszkaniami, ale też pierwsza w mieście troszcząca się o środowisko inwestycja z panelami fotowoltaicznymi, dostarczającymi energię do części wspólnych osiedla. Patrząc w przyszłość i doceniając coraz większą świadomość społeczeństwa w dbaniu o środowisko, na parkingu zewnętrznym przewidziano szybkie ładowarki do samochodów elektrycznych. To wszystko dzieje się w wyjątkowej lokalizacji.

Dostajemy dużo informacji od nabywców oraz innych zainteresowanych zakupem lokalu, że dużym atutem jest miejsce, w którym powstaje osiedle. Zdaniem wielu osób stąd jest wszędzie blisko, a jednocześnie jest spokój charakterystyczny dla osiedli położonych na obrzeżach miasta. Roślinność, którą otoczymy budynki, doda naturalnego uroku i pozwoli odpocząć. Wierzymy w relaksującą moc natury.

Naszym założeniem jest budowanie nieruchomości, w której sami moglibyśmy zamieszkać. “Osiedle Zielone” to miejsce pełne przyjaznych rozwiązań, do którego będziesz z radością wracać.

Po szczegóły dotyczące projektu oraz sprzedaży zapraszamy do naszego biura w Płońsku przy ulicy Młodzieżowej 13, tel. 23 682 12 80. Na bieżąco informujemy o przebiegu prac na naszej stronie fb “Osiedle Zielone Płońsk” (https://www.facebook.com/LINDO.DEWELOPER).

Pozdrawiamy

Zespół Lindo Nieruchomości

(PROMOCJA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%