Zamknij
REKLAMA

Firma Rolmech laureatem konkursu Agroliga 2020 - etap wojewódzki

13:48, 28.09.2020 | RED
Skomentuj Od lewej: dyrektor MODR Slawomir Piotrowski i właściciele firmy Rolmech z Płońska: Piotr i Jan Różańscy podczas gali wręczenia nagród za wojewódzki etap Agroligi 2020 [Foto: MODR Poświętne oddział w Płońsku]
REKLAMA

Poznaliśmy laureatów szczebla wojewódzkiego konkursu Agroliga 2020 na najlepszych rolników i przedstawicieli biznesu. W kategorii 'Firma" tytł Mistrza zdobyła płońska firma Rolmech. 

Płoński Rolmech sięgnął po tytuł Mistrza Województwa Mazowieckiego w XXVIII edycji Konkursu ''Agroliga 2020" w kategorii Firma. Tym samym rodzima firma przechodzi do etapu ogólnopolskiego Agroliga 2020.

- To bardzo cenne wyróżnienie i podsumowanie naszej już 30-letniej działalności na lokalnym rynku mazowieckim. W ciągu tych wszystkich lat zbudowaliśmy sobie solidną markę i ugruntowaną pozycje na tym niełatwym rynku - mówi Jarosław Różański z płońskiego ROLMECH-u.

Finał wojewódzkiego konkursu Agroliga 2020 odbył się 25 września w Przypkach koło Nadarzyna. Konkurs AgroLiga 2020 organizowany jest na szczeblu wojewódzkim przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA