Zamknij
REKLAMA

Biedronka wprowadza specjalne rozwiązania w związku z aktualną sytuacją

13:58, 18.03.2020 | info Biura prasowego sieci Biedronka dodał RED
Skomentuj [Foto: Redakcja/Archiwum/biedronka.pl]
REKLAMA

Popularna wśród mieszkańców naszego powiatu sieć sklepów Biedronka, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, wprowadza zmiany w funkcjonowaniu swoich punktów handlowych. 

- Nasze sklepy pozostają otwarte, a dostawy są realizowane na bieżąco. Aby maksymalnie zatroszczyć się o jak największe bezpieczeństwo klientów i pracowników, zastosujemy nowe, konkretne rozwiązania. Warto jednak pamiętać, że odniosą one skutek tylko wtedy, gdy wszyscy będziemy się stosować do zasad bezpieczeństwa. Wierzymy, że wspólnie poradzimy sobie w tej nowej niełatwej sytuacji - mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Jak dowiadujemy się z ostatniego komunikatu sieci, w związku z aktualną sytuacją Biedronka skróci godziny pracy sklepów w całym kraju – placówki będą otwarte dla klientów od godz. 8:00 do 20:00. Zmiany będą wdrażane indywidualnie w każdej placówce, nie później jednak niż do 23 marca.

Jedną z pierwszych nowości w sklepach Biedronka będą nawilżane chusteczki przy sklepowych kasach i podajniki z płynem dezynfekującym dla klientów w strefie wejścia. Ponieważ dostępność środków dezynfekujących jest ograniczona na rynku, podajniki będą wprowadzane do sieci stopniowo.

Żeby ułatwić zachowanie odstępu między kupującymi, sklepy wprowadzą oznaczenie odległości 1 metra na podłogach w strefie kas. Pracownicy ochrony będą natomiast dbać o to, by na sali sprzedaży przebywało jednocześnie nie więcej osób niż jest przewidziane dla danego sklepu, w zależności od jego powierzchni.

Biedronka planuje też montaż osłon pleksi przy stoiskach kasowych – realizacja tego planu będzie przebiegała stopniowo i jest ściśle związana z dostępnością na rynku tego typu rozwiązań.

Biedronka przechodzi też na pracę rotacyjną w sklepach. Co to oznacza? Pracownicy zostaną podzieleni na dwie grupy, które w cyklu tygodniowym będą na zmianę wykonywać pracę w sklepie albo pozostaną w domu. Takie rozwiązanie ma na celu zapewnienia większego bezpieczeństwa pracowników.

(info Biura prasowego sieci Biedronka dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

Klient BiedryKlient Biedry

7 16

Pilne pytanie w kwestii bezpieczeństwa - czy promocja na ser gouda będzie się utrzymywać? To ulubiony mojego syna. 15:17, 18.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

klikklik

7 2

a jak kasjerka jest chora to zarazi pół miata. ludzie w Płońsku małpiego rozumu dostają, pchają się do sklepów te dziadki jakby na mszę szli, a matki z dziećmi to druga sprawa, ciągają dzieci do sklepów. w sklepach ludzie nic sobie nie robią z epidemii 20:50, 19.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

klientklient

2 1

a jak przyjdziesz do sklepu zabezpieczony ( zgodnie z zaleceniami ) to wszyscy patrzą jak na kosmitę. :)
LUDZIE, jak już zostaniecie zarażeni, to będzie po ptokach !
01:20, 20.03.2020


LadyInBlackLadyInBlack

2 1

Ciemnogórd powinien być trzymany pod kwarantanną, żeby nie miał możliwości rozprzestrzeniania fermentu. 01:47, 21.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RysRys

2 0

Po.1Prosba o zwrocenie uwagi na czystosc w biedronkach plonsk . zwlascza w lodowkach .
Po.2 towar powinien byc dostawiany na nocnych zmianach a nie przebjanie sie przez porozciagane palety.
Po.3 ceny powinny byc czytelne i jasne a nie przy kasie zdziwienie straszny balagan !
19:55, 31.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA